اشتباهات رایج هنگام خرید گوگرد کشاورزی

اشتباهات رایج هنگام خرید گوگرد کشاورزی

خرید گوگرد کشاورزی این روزها جزو کودهای انتخابی کشاورزان می باشد. و دلیل آن به خاطر تاثیرات گوگرد می باشد. اما در هنگام خرید اشتباهاتی انجام می شود که با طرح برخی از سوالاتی که شما عزیران از ما پرسیدید به شما پاسخ خواهیم داد.بهترین نوع گوگرد برای کشاورزی گوگرد مایع آلی می باشد. مزایایی گوگرد مایع آلی در مقابل با گوگرد های پتروشیمی و شیمیایی کاملا متفاوت است. امیدوارم با مطالعه این مقاله و به کار گیری آن در انتخاب گوگرد کشاورزی به شما کمک کرده باشیم.

 

گوگرد پتروشیمی یا گوگرد معدنی بخریم؟

گوگردهای که برای کشاورزی مناسب هستند از نوع گوگردهای معدنی می باشند. گوگردهای پتروشیمی به دلیل وجود مواد نفتی در ترکیب خود و املاح و ناخالصی های زیاد برای مصارف صنعتی بهتر است استفاده شود. البته لارم به ذکر است صرفا به کلمه گوگرد معدنی نباید گوگرد را خریداری اما اولین نکته اینکه باید گوگرد معدنی باشد.تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی برای مشخص شدن بهتر این موضوع به شما کمک شایانی می کند.

 

گوگرد مایع بخریم یا پودری:

گوگرد پودربی یا گرانولی برای جذب نیاز به رطوبت و دما دارد. گوگرد های پودری و گرانولی چون بر پایه مواد نفتی هستند آب گریز بوده و نمی توانند رطوبت را به خوبی جذب نمایند و بعد از مدتی شما همچنان مشاهده خواهید کرد که در خاک بدون تغییر قرار دارند.اگر نیاز به مصرف گوگرد پودری و یا خشک دارید توصیه می کنیم از گوگردهای خشک ارگانیک استفاده کنید.که هم جذب بالای دارند و هم معدنی هستند و هم آسیبی به زمین و درختان شما وارد نمی کنند.گوگرد های پودری بیشتر برای چالکود زمستانه همراه با کودهای دامی مناسب هستند.

 

میزان درصد مناسب خرید گوگرد کشاورزی:

اولین چیزی که شاید بسیاری از ما موقع خرید کود توجه می کنیم میزان درصد عناصر آن است. ما دوست داریم میزان درصد عناصر آن بالا باشد مثلا  ۶۰ الی ۷۰ درصد که تاثیر بهتر و عملکرد بالایی داشته باشد. اما در واقع آن چیزی در عملکرد گوگردها و کودها تاثیر گذار است میزان درصد بالای عناصر نیست بلکه کیفیت و میزان فراوری عناصر آن می باشد.در واقع گوگرد مایع اصل دارای ویژگی های می باشد که پیشنهاد می کنم آنها را مطالعه نمایید.

 

منظور از خرید گوگرد کشاورزی چیست؟

وقتی می گویم خرید گوگرد کشاورزی منظور ما فقط عنصر گوگرد مایع نمی باشد. بلکه منظور ما کود گوگرد مایع می باشد. کود گوگرد مایع به غیر از عنصر گوگرد دارای ریزی مغذی ها نیز می باشد که تاثیرات فوق العاده و چشم گیری را به همراه دارد. مزایایی گوگرد مایع ارگانیک برای آگاهی از شما در سایت قرار داده شده که مطالعه نمایید. و از طرفی عناصر آن فرآوری و غنی سازی شده است.لازم به ذکر است که گوگردهای شیمیایی و پتروشیمی این گونه نمی باشند.

 

مطالبی پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود هیومیک:

طریقه مصرف کود باردهی:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

تماس با ما