بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع کدام است؟ گوگرد های مایع به دو شکل در بازار وجود دارند. گوگردهای که با مواد پتروشیمی تولید می گردد. گوگردهای که با گوگرد معدنی ارگانیک تولید می گردد.گوگردهای معدنی و شیمیایی با هم تفاوت های دارند که اگر این تفاوت بیان شود در انتخاب بهترین گوگرد مایع می تواند به شما کمک نماید. لازم به توضیح است که گوگردهای مایع به دلیل کاربرد آسان و جذب بالایی که دارند بسیار بهتر از گوگرد های گرانولی یا پودر می باشند. با ما همراه باشید.

 

تفاوت گوگرد مایع معدنی با پتروشیمی:

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

گوگرد های معدنی مواد اولیه و پایه آنها را گوگرد های طبیعی که از معادن استخراج می شود تشکیل می دهد.اما گوگردهای پتروشیمی ها مواد اولیه و پایه آنها از مواد نفتی و شیمیایی می باشد. و به همین دلیل گوگردهای پتروشیمی به خوبی با آب واکنش نشان نمی دهند و به خوبی جذب نمی شوند. گوگردهای پتروشیمی به دلیل آنکه میزان گوگرد های آنها بسیار بالا می باشد در صورت مصرف باعث سمی شدن خاک و آسیب زدن به محصولات می شود یکی از تاثیرات مخرب آن ایجاد سوزندگی بروی گیاهان می باشد. و همچنین از بین بردن باکتری های مفید در خاک خواهد شد. از بین رفتن باکتری ها باعث رشد بیماریهای قارچی و حشرات وآفات می گردد.

 

تشخیص بهترین گوگرد مایع :

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

گوگردهای معدنی مایع و گوگردهای پتروشیمی از نظر رنگ یکی می باشند و رنگی  شبیه زغفران دارند از نظر بو نیز یکسان می باشند. به طوری که اگر گوگرد معدنی و گوگرد پتروشیمی را در ظرفی قرار دهیم تشخیص آن از لحاظ ظاهر بسیار مشکل می باشد.برای این منظور دو راه وجود دارد.ابتدا واکنش آنها در برابر ترکیب با آب گوگرد مایع معدنی ارگانیک با آب واکنش نشان داده و به پس از مدتی به رنگ پرتقالی کم رنگ می گردد ولی گوگرد پتروشیمی و شیمیایی تغییر رنگی ایجاد نمی کنند. و یک راه  دیگر آن می باشد که کمی از مایع گوگرد را به پوست خود مالش دهید در صورتی که گوگرد معدنی ارگانیک باشد ایجاد سوزش بر روی پوست نخواهد داشت.

 

خرید بهترین گوگرد مایع:

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع گوگرد مایع ارگانیک می باشد که از گوگرد معدنی تولید می گردد. گوگردهای مایع ارگانیک با درصد توازنی خاصی تولید گردیده است.ما گوگرد مایع معدنی که جزو عناصر اصلی برای حیات می باشد را در تمام کودها ارگانیک خود نیز قرار داده ایم.این ماده بسیار شگفت انگیز به همراه خود دیگر عناصر مانند: فسفر، پتاس، نیتروژن، منگنز، و اسید فولیک و هومیک اسید و اسید آمینه ها را به همراه دارد. برای خرید گوگرد مایع ارگانیک با همکاران ما در تماس باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود npk:

طریقه مصرف اسید هیومیک: