بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع کدام است؟گوگردهای مایع با برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که شایدانتخاب را برای ما سخت می نمایید.قطعا انتخاب گوگرد مایع با کیفیت میتواند تاثیرت بسیار خوبی در سه بخش برای ما ایجاد نماید زیرا گوگرد به غیر از تاثیرات غذایی تاثیرات فیولوژی و مراقبتی نیز دارد.که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.ما قبلا در مقاله ای جداگانه در خصوص اینکه گوگرد مایع بخریم و یا گوگرد پودری صحبت کردیم و مزایا و معایب هر کدام را بیان کردیم در این مقاله قصد داریم به نکاتی در خصوص بمناسب ترین گوگرد مایع برای کشاورزی مواردی را بیان کنیم.

       بیشتر بخوانیم
گوگرد مایع بهتر است یا پودری؟

 

 

طرز تهیه گوگرد مایع:

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

برای تهیه گوگرد مایع و یا سولفور را از سنگ معدنی نیاز است که آن را با موادی که گوگرد در آن قابل انحلال است ترکیب کرده و به همراه حرارت شما گوگرد مایع خواهید داشت.البته در طی فرایند تسویه نیز باید انجام شود تا ناخالصی های آن به کمترین میزان برسد.بهتر است که برای استفاده از گوگردهای مایع از پایه مواد معدنی استفاده شود.یکی از مواردی که در هنگام فروش به کشاورزان گفته میشود این است که گوگرد ما ارگانیک است.ارگانیک بودن منوط بر این نیست که هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است چون برای تبدیل گوگرد جامد به مایع نیاز به فعل و انفعلات شیمیایی می باشد.ارگانیک بودن بدین معنی است که گوگرد مایع هیچ گونه ضرر و اسیبی به درختان و خاک شما وارد نخواهد کرد.

 

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

برای انتخاب بهترین گوگرد مایع و بهترین مارک نیاز است که ابتدا اطلاعاتی در خصوص ساختار و ویژگی های آن داشته باشیم.چه گوگردی برای کشاورزی نیاز است؟گوگرد مایع دارای بوی مانند بوی تخم مرغ گندیده است.ما چند معیار را که بیشترین تاثیرات را دارند و باید به انها توجه کنیم برای شما بیان خواهیم کرد.

  • بهتر است که گوگرد مایع شما به فرم سولفات باشد تا جذب و تاثیر گذاری سریع تری را شاهد باشیم.
  • میزان در سولفور و یا گوگرد آن باید متعادل باشد مناسب ترین میزان برای کشاورزی بین ۱۵ الی ۲۵ درصد است.
  • در ترکیبات آن به غیر از عنصر سولفور و یا همان گوگرد عناصر غذایی دیگری نیز مانند نیتروژن،پتاسیم،فسفر،کربن،کلسیم… موجود باشد.هر کدام از این عناصر که در ترکیب باشد باعث افزایش عملکرد و بالا رفتن ارزش غذایی گوگرد خواهد شد.
  • به خوبی با آب ترکیب شود و واکنش نشان دهد.

یکی از اشتباهاتی بسیاری از کشاورزان انجام می دهند این است که برای افزایش عملکرد بهتر اقدام به خرید گوگردهای با درصد بالا مانند ۴۰ و یا ۶۰ درصد می کنند. در حالی که مصرف گوگردهای با درصد های بیشتر باعث بر هم خوردن تعادل غذایی در خاک می شود.

 

 

خرید بهترین گوگرد مایع:

بهترین گوگرد مایع کدام است؟

اگر قصد خرید بهترین گوگرد مایع را برای کشاورزی دارید ما برای شما ۳ پیشنهاد داری.این محصولات در سه بسته بندی ۵ لیتری و ۱۰ لیتری و۲۰ لیتری تولید و به صورت تکی و هم عمده قابل سفارش گذاری می باشد

  • گوگرد مایع کامل راسمکس
  • گوگرد مایع آلی سه کاره
  • گوگرد مایع سوسپانسیون

در خصوص اطلاع از ترکیبات و قیمت هر یک از این ۳ نوع گوگرد بر روی آنها کلیک نمایید و مقاله مربوط به آنها را مطالعه نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن

تماس با ما