تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر(خاص)

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر و بر همه محصولات بر کسی پوشیده نیست. این عنصر جزو عناصر اصلی برای ادامه حیات موجودات زنده و گیاهان می باشد. لازم به توضیح است که گوگرد مایع ارگانیک با گوگرد مایع شیمیایی کاملا متفاوت می باشد. زیرا در پایه مواد اولیه و میزان درصد کاملا تفاوت دارند و اصلا قابل قیاس نسیت. و از این رو در خصوص مصرف گوگرد شیمیایی به کشاورزان توصیه نمی کنیم.هر چند برخی از کشاورزان از آن استفاده می کنند و یا ممکن است به نام گوگرد ارگانیک به آنها عرضه شود بدون اطلاع از آن استفاده کنند.جهت اطلاع گوگرد مایع ارگانیک در کشور فقط در یک کارخانه تولید می گردد.برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

ترکیبات کود گوگرد ارگانیک مایع:

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر(خاص)

کود گوگرد ارگانیک دارای مجموعه از عناصر لازم و ریز مغذی های و اسید آمینها برای محصول سیر می باشد. که نه تنها تامین مواد غذایی کامل را بر عهده دارد نیاز شما را به کودهای دیگر را کاهش خواهد داد و صرفه جویی در زمان و  هزینه را در پی خواهد داشت. عناصر مانند نیتروژن و کربن و  پتاس، فسفر و گوگرد آلی و کلسیم و اسید فولیک و فرمول اختصاصی که این کود را با نام انقلاب سبز معروف کرده است.کود گوگرد مایع ارگانیک دارای جذب بالا تری نسبت به گوگرد پودری دارد و مصرف آن نیز راخت و آسان تر است. در خصوص ترکیبات کود لازم است حتما به میزان درصد و توازن آن دقت شود در ادامه در خصوص توازن مطالبی را بیان خواهیم کرد.

 

توازن در عناصر کود چیست؟(بسیار مهم)

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر(خاص)

شاید یکی از مهمترین تفاونهای کود های شیمیایی و ارگانیک در همین توازن می باشد. زیرا عناصر در برخی از کودها یکسان است اما نتیجه حاصله کاملا متفاوت می باشد. بسیاری از کشاورزان بر این باور هستند که میزان عناصر یک کود هر چقدر بالا تر باشد بهتر خواهد بود. اما کاملا اشتباه است درصد عناصر باید به میزان مورد نیاز گیاه و درخت در کود موجود باشد. و بیشتر لزومی ندارد زیرا در صورت تزریق بیشتر از مصرف نیاز باعث ایجاد سوختگی و یا اختلال در جذب عناصر دیگر خواهد شد. محققان دریافته اند که توازن در کود یکی از اساسی ترین موارد در تعیین کود باکیفیت می باشد.

 

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر:

تاثیر کود گوگرد ارگانیک بر سیر(خاص)

اگر بخواهیم تاثیر گوگرد ارگانیک بر سیر را بیان کنیم بسیار گسترده خواهد بود ولی در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

  • افزایش محصول و درشت شدن حبه سیر
  • دفع افات و حشرات و بیماری های قارچی از محصول سیر
  • کیفیت بالای محصول ار نظر بو و طمع سیر
  • ماندگاری بیشتر محصول پس از برداشت
  • افزایش مقاومت بذر در برابر سرما زدگی زمستان و کم آبی تابستان

 کود گوگرد ارگانیک بر خاک نیز تاثیراتی دارد از آن جمله می توان به بهبود و اصلاح خاک های قلیایی و آهکی و شور اشاره کرد.و همچنین کاهش سمیت و آلودگی خاک نیز به دلیل ارگانیک بودن این کود را خواهید داشت.برای خرید کود گوگرد ارگانیگ با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

تاثیر اسید هیومیک بر سیر:

خرید کودهای میکرو و ماکرو:

طریقه مصرف گوگرد مایع:

تماس با ما