تولید کننده گوگرد مایع کشاورزی

تولید کننده گوگرد مایع کشاورزی

آیا به دنبال خرید مستقیم از تولید کننده گوگرد مایع آلیدر کشور هستید؟یکی از مزایایی خوب خرید از تولید کننده این است که هم باعث (اطمینان از کیفیت و قیمت)خواهد شد.یکی از مواردی که شاید برای همه ما پیش بیاد این است که کود مورد نیاز خود را از( کجا و کدام منبع تامین) نماییم؟و همیشه به دنبال بهترین نوع و اصل آن هستیم.در بعضی موارد با صرف هزینه های زیاد اقدام به مصرف کودهای غیر استاندارد و گاهی تاریخ گذشته می شود که منجر به از بین رفتن محصول شده است. گروه پرسان مرجع فروش گوگرد مایع آلی معدنی و اسید هیومیک تولید این دو محصول را به عهده دارد.

 

ترکیبات گوگرد مایع آلی:

تولید کننده گوگرد مایع کشاورزی

 گوگردهای موجود در بازار از نظر ساختاری به (مایع و جامد) و از نظر نوع گوگرد به(پتروشیمی و معدنی) تقسیم بندی می شود.گوگردهای پتروشیمی و پالایشگاهی برای مصارف کشاورزی مناسب نمی باشند.گوگردهای معدنی نیز در روند تولید باید املاح و ناخالصی آن کاهش یافته تا بهترین عملکرد را شاهد باشیم.

گوگرد معدنی پس از انتقال به کارخانه  و انجام عملیاتی فراوری و  تصفیه به محصول نهایی یعنی گوگرد مایع آلی تبدیل می شود.در این فرایند تولید هم قابلیت های گوگرد و هم ارزش غذایی آن بهبود یافته که عملکرد آن را نسبت به گوگردهای مشابه افزایش داده است.میزان درصد گوگرد این محصول ۲۰% می باشد که بسیار متعادل و تجربه نشان داده برای کشاورزی بسیار مناسب است.ماده آلی شامل ترکیبی از نیتروژن۱۵% و کربن۶% در ترکیب آن نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند.

و در آخر عناصر غذایی مانند فسفر و پتاسیم ۲% و ریز مغذی های از قبیل منگنز،منیزیم،آهن،روی به میزان ۰٫۰۴ ppm در آن قرار دارد.برخی از ویژگی های ساختاری این گوگرد آلی عبارتند از:

  • حل شوندگی ۱۰۰% داخل آب بدون نیاز به هیچ گونه ماده اضافی یا وسیله خاصی
  • قابلیت جذب بسیار بالا هم از طریق ریشه در روش آبیاری و توسط برگ و ساقه در استفاده محلول پاشی
  • پخش شوندگی یکسان بر روی سطح برگها
  • قابلیت استفاده آسان در انواع روش های آبیاری قطره ای و بارانی (بدون ایجاد رسوب)
  • ارزش غذایی بالا و عملکرد و تاثیر گذاری بهتر
  • حفط تعادل غذایی خاک به دلیل ایجاد توازن در میزان درصد گوگرد
  • دارای کمترین میزان ناخالصی و املاح غیر مفید

 

استفاده از گوگردهای و یا کودهای با درصد عناصر بالا و کمترل نشده نه تنها مزیتی برای خاک و کشاورزی شما ندارد بلکه باعث برهم زدن تعلدل غذایی و آلودگی خاک خواهد شد.یکی از دلایل ریزش گل و میوه بر هم خوردن تعادل غذایی خاک است.

 

تولید کننده گوگرد مایع :

 تولید کننده گوگرد مایع در کشور بسیار می باشد که انواع گوگرد را تولید می نمایند.گوگرد مایع آلی که یکی از بهترین انواع گوگرد کشاورزی بوده و دارایی شماره ثبت کودی نیز می باشد.حتما مقاله گوگرد مایع تقلبی را مطالعه نمایید تا در خرید گوگرد مناسب برای کشاورزی دچار مشکل نشوید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

طریقه مصرف گوگرد آلی:

تماس با ما