خرید بهترین اسید هیومیک(آقای کود)

خرید بهترین اسید هیومیک با بالاترین درصد

  بهترین اسید هیومیک کدام است؟ این سوال را بسیاری از دوستان از ما می پرسند. یکی از راه های برای تشخیص و خرید بهترین هیومیک داشتن اطلاعات لازم در مورد این موضوع می باشد. که از چه عناصری و چه درصدی تولید شده است .کود هیومیک برای اصلاح ساختار خاک و کمک به جذب عناصر دیگر و ایجاد تبادل عناصر با ریشه و همچنین توازن در جذب بسیار مفید می باشد. در واقع با مصرف این کود و کودهای جانبی دیگر شما بهره وری را افزایش می دهید.کودها هیومیک به دو نوع مایع و پودری تولید می گردد.که هر کدام آنها متناسب با میزان شرایط مصرف انتخاب می شود.برای اطلاع از بهترین اسید هیومیک با ما همراه باشید.

 

 

بهترین نوع اسید هیومیک کدام است؟

بهترین اسید هیومیک نوع لئوناردی آن می باشد به دو نوع مایع و پودری وجود دارد که با توجه به میزان اراضی زیر کشت و شرایط برخی پودری آن و بعضی موارد مایع آن مصرف می شود.میزان و درصد عناصر در ترکیب اسید هیومیک عبارتند از اکسیژن و کربن ۴۰ الی ۵۰ درصد و هیدروژن ۵ الی ۷ درصد و نیتروژن در حدود ۵ الی ۳ درصد و عناصر فسفر و گوگرد نیز ۱ الی ۲درصد می باشد. این مواد را با نام مواد آلی می شناسند.این مقادیر تقریبی می باشد که با توجه به نحوه تولید و شرکت تولید کننده متفاوت می باشد. بخش عمده تولید اسید هیومیک از منابع لئوناردی و زغال سنگ قهوه ای می باشد. در واقع ماده اصلی و پایه اسید هیومیک ماده لئوناردیت است که تاثیرات کم نظیری را ایجاد می کند.متاسفانه اسید هیومیک تقلبی در بازار نیز وجود دارد مخصوصا نوع پودری آن که فقط زغال سنگ پودر شده  و یا نوع مایع آن از موادی مانند ملاس چغندر نیز استفاده شده است. توصیه می کنیم برای خرید از تولید کننده و یا مراکز معتبر اقدام نمایید.

 

 

بهترین زمان مصرف اسید هیومیک:

بهترین زمان مصرف اسید هیومیک بیشتر برای استفاده بهینه از مواد آلی و ریز مغذی های مد نظر می باشد.زیرا این کود آنقدر در کشاورزی موثر می باشد که شما از ابتدا شروع مرحله کاشت تا مرحله قبل از برداشت می توانید از آن بهرمند شوید. اما برای اقدام صحیح در استفاده توصیه می شود قبل از همه ابتدا خاک را با کود هیومیک بهینه نماییم.برای تاثیر گذاری بهتر کود ها و آفات کش ها  بهتر است ابتدا از هیومیک استفاده شود و بعد کود را مصرف کنیم. اسید هیومیک ماندگاری بالای دارد و از این رو تاثیر خوبی بر خاک می گذارد. مثلا برای باغات از هیومیک پودری در پاییز می توان با روش چالکود با کودهای دیگر استفاده کرد که بسیار موثر می باشد.اسید هیومیک بیشترین تاثیر بروی خاک دارد اگر برای محصول زراعی هست باید قبل از کاشت و اگر برای محصول باغی هست در پاییز و یا در بهار استفاده کرد.

 

 

خرید بهترین اسید هیومیک:

کود هیومیک برمیستون ماده اصلی آن هیومیک لئوناردیت است. این کود دارای درصد خلوص ۸۵ درصد می باشد و به دلیل وجود لئوناردیت باعث نرم شدن خاک و هوادی بهتر آن نیز می شود. که این تاثیر برای رشد ریشه ها و دریافت بهتر غذا و آب و اکسیژن بسیار موثر است. کود هیومیک در برابر آب شوی مقاوم بوده و با درصد بالای خود در انواع خاک های شنی و رسی و آهکی و شور و قلیایی باعث تغییرات فیزیکی و شیمیایی و بیولژیکی خواهد شد. حتما حتما از کود هیومیک در کشاورزی خودتان استفاده کنید و از نتایج عالی آن بهره مند شوید  توصیه همیشگی ما این است که به میزان درصد و آنالیز ترکیبات کودهای کشاورزی دقت کنید. تا با مصرف کودهای بی کیفیت و تقلبی دچار مشکل نشوید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

مزیت کود پاییزه اکتیول برمیستون ماکرو:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

طریقه مصرف گوگرد آلی: