خرید بهترین کود برای سیر


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

خرید بهترین کود برای سیر در بین کودهای موجود شاید کمی سر درگمی در ما ایجاد کند که کدام کود را بخریم؟ زیرا در بین فروشندگان پیشنهاد های متفاوتی وجود دارد. که انتخاب را سخت و دشوار می کند. توصیه می شود قبل از اقدام به کود دهی برای سیر از آماده سازی زمین و تقویت گیاه برای جذب کود اطمینان (مزایای کود هیومیک) حاصل نمایید. در فصول آبان و آذر ماه معمولا اقدام به کاشت پیاز سیر می شود. و به دنبال آن اقدام برای خرید کود مناسب در این فصل در حال انجام می شود. ما قصد داریم بهترین کود برای سیر را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

 

کود npk ماکرو:

اگر بخواهیم یک کود برای سیر معرفی کنیم کود npk ماکرو است که یکی از کودهای بسیار پر مصرف برای سیر می باشد.این کود با دارا بودن مواد غذایی مهم مانند نیتروژن و فسفر و پتاسیم در رشد و تغدیه درختان بسیار تاثیر گذار بوده است.کودهای npk همراه با ریز مغذی ها  مثل آهن، روی ،مس ارزش غذایی بیشتری را ایچاد می کند.این کود ها به صورت پودری هستند و به روش چالکود مصرف می شوند. یکی از نکات که باید در خصوصو کودها در نظر بگیریم این است که قابلیت جذب بالای داشته باشند. قبل از استفاده از هر نوع کود حتما برای کود سیر سعی کنید زمین خود را با اسید هیومیک آماده نمایید و تاثیرات اسید هیومیک را حتما مطالعه نمایید.

 

کود کامل گوگردی:

کود کامل گوگردی نیز عناصری از قبیل مواد آلی که برای حاصل خیزی خاک بسیار مناسب هستند و عناصر ماکروی پر مصرف فسفر، پتاسیم و نیتروژن، و عناصر میکرو مانند آهن و مس و بر و روی است.اما این کود به خاطر این عناصر مطرح نمی باشد. یکی از عناصر مهم که باعث کیفیت محصول سیر از لحاظ مزه و بو می شود عنصر بسیار مهم گوگرد است. گوگرد نه تنها خود یک عنصر اساسی برای رشد همه گیاهان و درختان است بلکه تاثیرات جانبی بسیاری دیگری نیز بر روی خاک و عناصر دیگر  دارد.گوگرد در کنار این عناصر هم باعث اصلاح خاک و هم موجب افزایش قابلیت جذب آنها خواهد شد. البته توصیه می شود که نوع گوگرد آن معدنی باشد.

 

بهترین کود برای سیر:

بهترین کود برای سیر  را صرفا نمی توان یک کود در نظر گرفت. بسیار مهم است که خاک شما دارای چه عناصری و یا چه ساختار فیزیکی دارد.یک توصیه یه کشاورزان عزیز و آن اینکه به هیچ وجه کودهای مایع و یا پودری و گرانولی را با هم ترکیب نکنید مگر اینکه زیر نظر کارشنان و به توصیه آنها انجام شود. زیرا بالا رفتن یک عنصر در خاک ممکن است باعث ایجاد اختلال بر روی جذب و عملکرد عناصر دیگر شود.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تماس با ما