خرید بهترین گوگرد مایع کشاورزی

خرید بهترین گوگرد مایع کشاورزی

خرید بهترین گوگرد مایع کشاورزی را چطور انجام دهیم؟اگر بخواهیم یک گوگرد مایع کشاورزی با کیفیت را معرفی کنیم چند مورد از قبیل میزان درصد گوگرد،فرم و نوع گوگرد و عناصر جانبی موجود در ترکیب را باید مورد توجه قرار دهیم.این نکته بسیار مهم است که بدانیم گوگردهای با درصد های بالا تضمینی برای تاثیر گذاری بهتر نخواهند داشت.مثلا اینکه به فرض من اگر به جای مصرف گوگرد مایع ۲۰ درصد اقدام به مصرف گوگرد مایع ۶۰ درصد نمایم تاثیرات و نتایج بهتری را خواهم داشت.این کاملا اشتباه است.البته که میزان درصد گوگرد یا سولفور در مایع برای ما مهم است اما در حدی که نیاز گیاه باشد و باعث بر هم زدن تعادل غذایی در خاک نشود.و همچنین عوامل دیگری که باعث افزایش و تاثیر گذاری بهتر گوگرد خواهند شد فرم و نوع گوگرد و نیز میزان ناخالصی و تعداد عناصر تشکیل دهنده آن خواهد بود.که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب است؟

معمولا برای تامین عنصر گوگرد یا از گوگردهای پودری و یا مایع استفاده می شود.گوگردهای پودری زیادی در بازار قرار دارند که متاسفانه به دلیل بی اطلاعی کشاورزان در مورد این نوع از گوگردها بسیاری از افراد سود جو اقدام به فروش گوگردهای صنعتی مانند گوگردهای پودری و گرانوله پتروشیمی می نمایند.این گوگردهای که عمدتا دارای درصد های بالا و مختلفی مانند ۹۹ یا ۹۶ یا ۸۰ درصد و ۶۰ درصد هستند به دلیل نوع فرم و ساختاری که دارند بیشتر آنها پس از مصرف در خاک توسط ریشه یا جذب نمی شود و یا اینکه به همان شکل در خاک باقی خواهند ماند.زیرا بسیاری از این گوگردهای برای مصارف صنعتی مانند لاستیک و رنگ سازی کاربرد دارند.

در خصوص گوگردهای مایع نیز بسیاری از کشاورزان نیز در هنگام خرید گوگرد مایع فقط به کلمه گوگرد مایع و میزان درصد آن توجه دارند و غافل از اینکه هر گونه گوگرد مایع برای کشاورزی مناسب نیست.گوگرد مایع کشاورزی که ما مد نظر داریم دارای ویژگی و ترکیب خاص خود می باشد که در اینجا به آن می پردازیم.

       بیشتر بخوانید
           گوگرد مایع بهتر است یا پودری

 

 

ویژگی یک گوگرد مایع کشاورزی:

خرید بهترین گوگرد مایع کشاورزی

خرید بهترین گوگرد مایع برای بسیاری از کشاورزان یک دغدغه محسوب میشود.همه ما کم و بیش در مورد گوگرد مایع و فواید آن اطلاعاتی داریم.اما آیا همه گوگرد های موجود در بازار دارای همان فواید و تاثیرات یکسان هستند؟قطعا این طور نیست بسیاری از کشاورزان مصرف گوگرد مایع نه تنها مزیتی برای آنها نداشته است بلکه باعث ضرر و زیان نیز شده است. برای آشنایی بیشتر شما با گوگرد مایع مخصوص کشاورزی چند نکته را بیان می کنیم که امیدواریم مفید واقع شود.

  1. گوگرد مایع که برای کشاورزی مناسب است اولا گوگردی است که پایه مواد اولیه آن از گوگردهای معدنی تهیه شده باشد و نه از گوگرد نفتی و یا گازی که عموما در پتروشیمی و یا پالایشگاه ها تولید می شوند.
  2. گوگرد معدنی در فرایند تولید باید کاملا تصفیه شده و املاح و ناخالصی های آن گرفته شود و به صورت کاملا ارگانیک عرضه می شود هر چقدر میزان ناخالصی ها آن کم تر باشد قیمت گوگرد بالاتر خواهد بود.ارگانیک یعنی انکه مصرف ان برای خاک و گیاه و محصول هیچ گونه ضرری نداشته و سلامت آن حفظ شده باشد.
  3. برای انجام بهتر فرایند جذب گوگرد مایع لازم است که گوگرد ما که به صورت سولفات تولید شود تا بتواند به راحتی در داخل خاک از طریق ریشه و به روش محلول پاشی از طریق برگ و ساقه جذب شود در غیر این صورت با اضافه کردن موادی مانند بنتونیت این قابلیت را ایجاد می کنند.
  4. بسیاری از محلول های گوگردی فقط دارای عنصر سولفور هستند بهتر است به غیر از گوگرد عناصر دیگری مانند اسید آمینه ها و ریز مغذی ها را نیز داشته باشد تا عملکرد بهتری را شاهد باشیم.
  5. میزان درصد گوگرد باید در حد استاندارد و آنچه گیاهان نیاز دارد باشد.استفاده از گوگردهای کنترل نشده با درصدهای بالا توصیه نمی شود.بهترین درصد برای کشاورزی بین ۲۰ الی ۲۵ درصد خواهد بود.
  6. به خوبی در داخل آب حل شود و به خوبی واکنش نشان دهد.

 

بهترین گوگرد مایع کشاورزی:

اگر بخواهیم بهترین گوگرد مایع کشاورزی را معرفی کنیم پیشنهاد ما گوگرد مایع آلی سه کاره راسکود می باشد.این گوگرد تمام شرایط گوگرد کشاورزی را دارد و مزاف بر اینکه ترکیبات داخل آن باعث شده که یک کود کامل و منحصر به فرد را داشته باشیم.ترکیبات موجود در این گوگرد در هیچ یک از گوگردهای موجود در بازار نمی باشد از این رو تاثیرات و عملکرد این کود در قیاس با گوگرد های دیگر قابل مقایسه نمی باشد.یکی از نکاتی که باعث گرفتن نتیجه بهتر خواهد شد این است که در خصوص نحوه مصرف و تعداد دفعات آن حتما توجه بشود و در طول فرایند رشد به نیازهای غذایی درختان به موقع پاسخ داده شود.

                                                                             بیشتر بخوانیم

                                                        خرید گوگرد مایع سه کاره با ارسال رایگان

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشت است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن

تماس با ما