خرید کود آهن آلی مایع (جدید)

خرید کود آهن آلی مایع چه تاثیری بر روند رشد خواهد داشت؟و اصولا خرید کود آهن چه موقع انجام می شود؟ آهن جزو عناصر مهم در فرایند رشد می باشد و مهمترین شاخصه کمبود آهن در برگ درختان می توان مشاهده کرد. از این در فرایند فتوسنتز تاثیر خواهد داشت البته کمبود آهن بر کیفیت محصول نیز تاثیر دارد .آهن را شاید بتوان با مقداری براده آهن برای درختان تامین کرد اما بسیاری از خاک های مناطق ایران به دلیل وجود آهک قادر به جذب عنصر آهن نمی باشند و از این رو  همیشه در بحث باغ های میوه و محصولات زراعی با کمبود آن روبرو هستیم.برای معرفی کود آهن با قابلیت جذب بالا با ما همراه باشید.

 

نقش آهن در گیاهان چیست؟

 

مهمترین نقش آهن در گیاهان و درختان در ایجاد فتوسنتز در گیاهان می باشد. فتوسنتز به زبان ساده جذب انرژی خورشید توسط  برگ گیاه و تبدیل آن به مواد غذایی می باشد. که آهن در عملکرد صحیح آن نفش بسزایی دارد. به همین دلیل یکی از مشخص ترین نشانه های کمبود آهن در درختان در برگ ها ظاهر می شود که زردی برگ نشان دهنده کمبود آهن می باشد و در محصولات زراعی مانند گندم و جو  رنگ برگ به شکل راه راه می باشد. بسیاری از خاک های مناطق با کمبود آهن مواجه هستند که در کیفیت محصول نهایی نیز تاثیر گذار خواهد بود.از این رو با خرید کود آهن آلی می تواند کمبود آهن را جبران کرد.

 

علت عدم جذب آهن چیست؟

خرید کود آهن آلی (جدید)

شاید بسیاری از شما در خصوص کمبود آهن در درختان و یا محصولات زراعی کودها و یا موادی را استفاده نموده اید. یکی از ساده ترین روشها استفاده از براده آهن در کنار درختان می باشد. و یا استفاده از آهن های پودری که با آب حل می شوند.هر چند این روش ها خود نیز دارای اشکال است اما نتیجه حاصل از این اقدامات زمانی مطلوب خواهد بود که بتوانید آهک خاک را کاهش دهید..در غیر این صورت آهن مصرفی به میزان بسیار کمی توسط ریشه جذب خواهد شد. و مشکل کمبود آهن همچنان وجود دارد. همان طور که می دانید آهک باعث عدم جذب آهن توسط گیاه می شود. کاهش یک واحد آهک خاک می تواند در افزایش جذب آهن تاثیر شگرفی را داشته باشد.برای کاهش میزان آهک در خاک چه اقدامی باید انجام داد؟یکی از عوامل جذب آهن استفاده از کود هیومیک است

خرید کود آهن آلی مایع( جدید):

خرید کود آهن آلی (جدید)

در پاسخ با سوال بالا می توان این گونه بیان کرد که راه حل  مناسب و سریع استفاده از کودهای آهن آلی با فرمولاسیون جدید توصیه می گردد.البته راه حل های برای کاهش میزان آن خاک وجود دارد مانند شخم زدن خاک اما کاربردی ترین آنها استفاده از کودهای آلی می باشد. کود آهن آلی مایع به دلیل دارا بودن کلاسترهای آهن به جای آهن معمولی تاثیر بیشتر و قابل توجهی دارد. و همچنین به دلیل داشتن هیومیک در کاهش میزان آهک خاک تاثیر گذار خواهد بود. در لذا در ترکیب آن مواد آلی مانند نیتروژن و کربن نیز وجود دارد که در انجام فتوسنتز کمک شایانی خواهد کرد.برای خرید کود آهن آلی با ترکیب متوازن با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگردمایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت گوگرد مایع:

تماس با ما