خرید کود آهن مایع (کلاستر آهن)

خرید کود آهن مایع (کلاستر آهن)

خرید کود آهن آلی برای تقویت رشد گیاه و درختان انجام می شود. آهن به تولید غذا توسط گیاه کمک بسیاری خواهد که اصطلاحا به آن فتوسنتز گفته می شود.چرا در بسیاری از موارد با وجود خرید کودآهن و مصرف آن  ولی هنوز هم علائم کمبود در درختان و گیاهان مشاهده می شود؟ نکته مهم در همه کودها این است که کود بتواند توسط ریشه جذب شود و در واقع قابلیت بالای توسط ریشه داشته باشد.یکی از مزیتهای کود آهن آلی (کلاستر آهن) جذب بالا می باشد. و اساساً تفاوت عمده آن با کود آهن معمولی همین موضوع می باشد.برای خرید کود آهن مایع با ترکیب خاص با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید کود آهن مایع (کلاستر آهن)

روش های افزایش آهن خاک:

یکی از راه های که برای کمبود آهن بین کشاورزان مرسوم است. استفاده از براده آهن و یا کود آهن مایع و یا پودری می باشد. در خصوص استفاده از کود آهن مسئله مهم آن است که آهن یک عنصر فلزی می باشد و در خاک تحت تاثیر دیگر عناصر خاک قرار می گیرد و نمی تواند توسط ریشه به صورت مستقیم دریافت شود.قابلیت جذب توسط ریشه بسیار مهم است در غیر این صورت آهن به مرور از دسترس ریشه خارج می شود. و در این موارد به تصور اینکه کود آهن اثری نکرده یا مقدار آن کم بوده  مجددا قدام به کود دهی می کنند.ولی نمی دانند که عیب و مشکل در کجاست. بهترین را برای تضمین آنکه کود آهن جذب شود آن است که از کودهای آهن کلاستر دار و یا همراه با کود هیومیک استفاده شود زیرا هیومیک اثر کلاته ای دارد و به جذب عناصر فلزی مانند روی ، آهن و مس کمک می کند.

 

قیمت کود آهن آلی(کلاستر) :

کود آهن با کیفیت و  قیمت مناسب کدام است؟ امکان خرید کودهای آهن با قیمت های متفاوتی وجود دارد از براده آهن تا پودر های آهن که شاید بتوان با هزینه کمتری آنها را تهیه نمود و مصرف کرد.اما موردی که در قیمت کود آهن تاثیر دارد قابلیت جذب آن می باشد همان طور که گفته شد کلاستر باعث جذب یهتر و سریع تر آهن خواهد شد. کودهای آهن معمولی ارزان تر از کودهای کلاستر می باشند.که دلیل آن را نیز بیان کردیم.

 

خرید کود آهن مایع(کلاستر آهن):

دوستان عزیز حتی در صورت تثبیت کود آهن در خاک  یعنی اگر هم اطمینان پیدا کنیم که خاک دارای عنصر آهن به میزان کافی می باشد باز هم ممکن است گیاهان و درختان شما کمبود آهن داشته باشند. زیرا گیاه در صورتی می تواند عنصر آهن را جذب نمایید که آهن داخل خاک واکنش نشان داده باشد و آماده برای جذب باشد و به صورت مستقیم برای ریشه قابل جذب نمی باشد.بنابراین توصیه می کنیم از کودهای استفاده کنید که قابل جذب باشد. کود آهن آلی که با استفاده از  کلاستر آهن تولید شده است فرایند آزاد سازی عنصر آهن و سایر مواد بروی آن انجام شده است و آماده برای جذب توسط گیاه می باشد.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

مزیت کود پاییزه اکتیول برمیستون ماکرو:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

طریقه مصرف گوگرد آلی: