خرید کود باردهی مایع باکیفیت


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

 کود باردهی مایع با کیفیت را چطور تشخیص دهیم؟ برای آنکه یک کود باردهی با بتوان با کیفیت در نظر گرفت باید هم از نظر ساختار و هم از نظر کیفیت عناصر ارزش غذایی بالایی داشته باشد.کودهای (ماکرو و میکرو) که به صورت ارگانیک تولید می شوند مورد استقبال بی نظیر کشاوزران قرار گرفته است.که به آنها  لقب داده اند.این کودهای با نام کودهای میکرو و ماکرو نیز شناخته می شوند.البته کودهای باردهی و کودهای میکرو و ماکرو زیادی در بازار وجود دارد. مزیت استفاده از این کودها در چیست؟ و اساساً ویژگی کود با کیفیت چیست؟ در ادامه با این مقاله همراه باشید.

 

ویژگی یک کود با کیفیت چیست؟

 هنگامی گه گفته می شود یک کود باردهی با کیفیت است منظور چیست؟ شاید اولین مورد عناصر تشکیل دهنده آن باشد که نشان می دهد چه عناصری را در داخل خود قرار داده است. چند ویژگی برای کود باردهی وجود دارد که بتوان آن را به عنوان یک کود باکیفیت در نظر گرفت.

عناصر تشکیل دهنده آن بهتر است ترکیبی از عناصر میکرو و ماکرو و همچنین اسید آمینه ها و اسید هیومیک و اسید فولیک را داشته باشد.برای آشنایی با عناصر میکرو و عناصر ماکرو این مقاله را مطالعه کنید.

آنالیز درصد عناصر و میزان درصد آن متعادل و دارای توازن باشد. بالا بودن یک عنصر در کود نشان دهنده کیفیت بهتر آن نیست عناصر در حد نیاز و متعادل باید باشد. در غیر این صورت باعث ایجاد مشکل در جذب می شود.

ارگانیک بودن یا شیمیایی بودن آن نیز می تواند در کاهش آلودگی خاک و درخت تاثیر گذار باشد.

قابلیت جذب بالای داشته باشد. بسیاری از عناصر در خاک ممکن است وجود داشته باشد ولی  به دللیل بسیاری  قابل جذب برای کودهای مایع دارای جذب سریع تر و استفاده آسان تری خواهند داشت.

مقاومت بالا در برابر آب شویی داشته باشند.

عملکرد خوبی در زمینهای آهکی و قلیایی و شور داشته باشند.

 

 

مزیت کودهای مارکرو و میکرو :

با مصرف کودهای (میکرو) و (ماکرو) به جز باردهی محصول می توانید از مزیتهای دیگر آن نیز بهرمند شوید.در واقع با خرید این کود مراقبت از محصول و درخت خور را نیز می توانید به همراه داشته باشید.

  • افزایش کیفیت محصول نظیر طمع و رنگ و بو
  • بالا رفتن مقاومت گیاه در برابر سرما زدگی و گرما و کم آبی
  • افزایش جذب عناصر در خاک
  • کاهش آلودگی و حفظ کودهای زیست محیطی خاک که با مصرف کودهای شیمیایی آنها را غالباً از بین می روند.
  • دفع آفات وکنه ها از ریشه گیاه و درختان
  • شادابی و کیفیت محصول پس از برداشت و ماندگاری بالا

همان طور که گفته شد تمام عناصر آن فرآوری شده می باشد و به صورت آلی هستند و برای جذب آماده سازی شده اند.

 

 

خرید کود باردهی مایع با کیفیت :

کودهای باردهی مایع زیادی در بازار وجود دارد که برای خرید مناسب نیاز به تجربه و دانش می باشد بسیاری از کشاورزان به توصیه های مهندسین کشاورزی و یا همکاران خود اقدام به خرید می نمایند.ما به شما کودهای را توصیه می کنیم که در کارخانه  توسط این شرکت تولید شده است و  توانسته بازخوردهای خوبی از آن داشته باشیم و از کیفیت آن کاملا اطمینان داریم با خرید کود باردهی مایع با کیفیت میکرو و ماکرو همه مواد لازم برای یک محصول خوب را یک جا می توانید داشته باشید و دیگر نیازی به کودهای گوناگون نمی باشد. این باعث صرفه جویی هم در هزینه خرید کود و هم در زمان برای مصرف کود می شود. برای خرید مستقیم از کارخانه با ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگردمایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت گوگرد مایع:

تماس با ما