خرید کود باردهی میکرو و ماکرو(ترکیب خاص)

تقریبا همه کشاورزان با خرید کود باردهی میکرو و ماکرو آشنا هستند و یا حداقل نام آنها را شنیده اند. پر مصرف بودن آنها به خاطر مزیت های این کودها می باشد.عناصر که در این کودها قرار دارند بسیار کاربردی و در روند رشد و کیفیت محصول تاثیر بسزایی دارند. نکته بسیار مهم در هر کودی که نیاز به توجه دارد این است که (میزان درصد عناصر و آنالیز) آنها بسیار مهم می باشد.زیرا در صورتی که میران درصد آنها بیشتر از حد مجاز باشد.نه تنها هیچ سودی برای شما نخواهد داشت بلکه باعث ضرر و زیان به خاک و محصول و درخت خواهد شد. پس به این نکته حتما توجه نمایید.

 

کود میکرو:

کود آلی میکرو را به عنوان کود باردهی و کود زمستانه نیز می توان مصرف نمود. این کود مایع ارگانیک دارای عتاصر میکرو مانند آهن، منیزیم، مس ، روی، بور می باشد. اما ما فقظ یه این عناصر اکتفا نکردیم و  این عناصر را در کنار (اسید فولیک و اسید آمینهای مفید و اسید هیومیک) قرار داده ایم تا یک کود کامل داشته باشیم. و نیاز شما را در مصرف کودهای دیگر تا حد محسوسی کاهش می دهد. کامل بودن این عناصر در جذب بهتر میتواند بسیار مفید واقع شود.

 

کود ماکرو:

کود آلی ماکرو که جزو مهمترین کوده در حوزه کشاورزی می باشد. این کود مایع ارگانیک شامل عناصری : نیتروژن، منگنز، گوگرد، فسفر، پتاس، کلسیم،می باشد.در صورت کمبود  آنها در خاک می تواند برای هر محصول و یا گیاهی مشکل ایجاد شود. ما این عناصر را در کنار مواد دیگری همچون (اسید فولیک و اسید آمینها و اسید هیومیک) ترکیب نموده ایم تا یک سوپر کود را عرضه کنیم.ترکیب این کود به گونه ای است که نگرانی شما در خصوص تغذیه درخت و محصول خود کاملا بر طرف خواهد شد.

 

خرید کود باردهی میکرو و مارکرو:

کود باردهی میکرو و ماکرو را می توان هم به صورت جداگانه و هم با هم ترکیب نمود و مصرف کنید.کود باردهی میکرو و ماکرو در فصل زمستان نیز به عنوان کود زمستانه مصرف می گردد. این کودهای به دلیل ترکیب متوازنی که دارند دارای بالاترین امکان جذب می باشند. و در برابر عواملی مانند خاک های آهک و شور و قلیایی عملکرد خوبی خواهند داشت. در مورد طریقه مصرف آن در انتهای این مطلب می توانید آن را مشاهده نمایید.در پایان برای خرید کود باردهی ماکرو و میکرو با ترکیب خاص با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

مطالبی پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگردمایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت گوگرد مایع:

تماس با ما