خرید کود ماکرو کامل

کود ماکرو کامل را می توان یک جایگزین مناسبی برای کودهای npk در نظر گرفت.کود ماکرو کامل علاوه بر داشتن عناصر( نیتروژنN و فسفرP و پتاسیم K )که در کودهای npk می باشد عناصر دیگری مانند( کلسیم و منگنز و گوگرد) را نیز به همراه دارد.اما این همه عناصر موجود در کود ماکرو کامل نیست زیرا برای کامل بودن یک کود مواد دیگر نیز لازم به نظر می رسید و ما در این کود ترکیبی از اسید هیومیک و اسید فولیک را نیز قرار دادیم تا هر انچه که برای ایجاد شرایط رشد و تغذیه لازم است را در یک کود جمع کرده باشیم. برای آشنایی بیشتر با این کود کامل این مقاله را مطالعه نمایید.

 

مزیت کود ماکرو کامل:

کود ماکرو کامل دارای عناصر مانند( نیتروژن، گوگرد،فسفر،پتاسیم،کلسیم،منگنز، )می باشد. یعنی کامل تر از کود npk می باشد.و غیر از این عناصر غذایی مکمل های مانند هیومیک و اسید فولیک نیز در این محلول وجود دارد.اما مزیت این کود تنها در عناصر تشکیل دهنده آن نیست. مزیت رقابتی و خاص این کود این است که این عناصر فرآوری شده و غنی سازی شده اند. یعنی برای جذب و عملکرد بالا آماده سازی شده است و این همان قابلیت جذب بالا می باشد.و اینکه وجود اسید هیومیک باعث آزاد سازی بهتر عناصر در خاک می شود.

 

تاثیرات کود ماکرو:

چرا کود ماکرو استفاده کنیم؟ با مصرف کود ماکرو انتظار داریم که تاثیراتی در درختان و گیاهان ما مشاهده شود. ما بخشی از این تاثیرات عبارتند از:

  1. افزایش باردهی محصول
  2. تحریک بذر و درختان به رشد و جوانه زنی
  3. افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش های گرما و سرما
  4. کمک به رشد میگرو ارگانیسم های مفید خاک
  5. اصلاح ساختار خاک از نظر شیمیایی و فیزیکی
  6. افزایش کیفیت محصول از نظر رنگ و طمع و مزه

 

خرید کود ماکرو کامل:

کود ماکرو کامل برای همه محصولات کاربرد دارد.و در واقع هیچ محدودیتی برای مصرف آن وجود ندارد.این کود به صورت مایع می باشد و به راحتی با آب ترکیب می شود.پس هم به صورت آبیاری و هم به صورت محلول پاشی قابل مصرف می باشد. و چون قابلیت جذب بالایی دارد تاثیر پذیری و عملکرد بهتری نیز نسبت به کودهای پودری npk دارد. هم از لحاظ ارزش مواد غذایی و هم از لحاظ نوع عملکرد برتری بهتری نسبت به کودهای npk دارد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

چرا کود آهن آلی کلاستری مصرف کنیم:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

تماس با ما