خرید کود مایع کامل

خرید کود مایع کامل مکس برمیستون و اکتیول برمیستون و کود آلی گوگرد تمام نیازهای غذایی گیاه شما را بر طرف می کند. زیرا این کود دارای مواد غذایی کامل برای گیاهان می باشد.هر گیاه و یا درختی به ۱۶ عنصر نیاز دارد که در صورتی که این عناصر در خاک نباشد باید توسط کود به خاک تزریق گردد. بسیاری از خاک های مناطق ایران از لحاظ عناصر مناسب برای رشد نمی باشند. لازم به توضیح است که کودهای مایع باید اصل توازن در آنها رعایت شده باشد زیرا همان طور که کمبود عناصر باعث اختلال در رشد می شود. افزایش  عناصر بیشتر از میزان لازم  نیز باعث اختلال در عملکرد گیاه خواهد شد.

 

ویژگی بهترین کود مایع:

خرید کود مایع کامل

بهترین کود مایع کدام می باشد؟ در اکثر موارد خرید کود مایع و انتخاب ما بر اساس توصیه فروشندگان می باشد و یا گاهی بر اساس تجربه مصرفی که از قبل داشتیم. اما واقعا کودی که ما مصرف می کنیم بهترین می باشد. ابتدا لازم به توضیح است که از دید کارشناسان کشاورزی بهترین کود فارغ از ترکیبات و عناصر آن دارای این ویژگی مهم می باشد.

  1. بدون عوارض برای خاک و محصولات باشد.
  2. در جذب عناصر دیگر ایجاد مشکل نکند و درصد عناصر آن دارای توازن باشد.
  3. تاثیرات آن در خاک مدت دار باشد و در برابر آب شوی مقاوم باشد.
  4. قابلیت جذب بالا در خاک های آهکی و قلیایی و شور را داشته باشد.

 

 قیمت کودهای مایع ارگانیک:

خرید کود مایع کامل

چقدر از هزینه و بهای پرداختی برای خرید کود مایع با عملکرد آن رضایت دارید؟ با وجود افزایش قیمت کود ها در بازار برای انتخاب باید دقت بیشتری را داشته باشیم. زیرا در برخی از موارد هرینه های بیهوده برای خرید کود مایع  پرداخت شده است. قیمت کود های مایع ارگانیک به دلیل مزایای که دارند و عملکرد خوب و بسیار مناسب می باشد. و قابل رقابت با کودهای خارجی می باشد.این کودها به انقلاب سبز معروف هستند که تحولی را در کشاورزی ایجاد نموده اند. قیمت هر لیتر کودهای مایع ارگانیک بین ۲۱ هزار تومان تا ۲۷ هزار تومان به ازای هر لیتر می باشد. برای مشاهده لیست قیمت محصولات ما بروی لینک کلیک نمایید.

 

خرید کود مایع کامل:

خرید کود مایع کامل

خرید کود مایع کامل مکس برمیستون و اکتیول برمیستون و کود آلی گوگرد که می تواند کشاورزی شما را متحول نماید. دو فاکتور بسیار مهم این کودها جذب سریع و تاثیر گذاری آنها در دوران مصرف باعث شده به آنها لقب انقلاب سبز داده شود. یکی از مواردی که شما باید در خرید کود مایع کامل مد نظر قرار دهید این می باشد که درصد بالای عناصر نشان دهنده بهتر بودن کود نمی باشد.  زیرا کودهای دارای عملکرد مناسب هستند و رضایت مصرف کننده را به همراه دارند که اصل توازن در ترکیب آنها رعایت شده است.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع ارگانیک:

طربقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک بر کشاورزی:

تماس با ما