خرید کود هیومیک برای پاییز

خرید کود هیومیک مایع ۱۶% هومات


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

خرید کود هیومیک برای پاییز توصیه اکثر کارشناسان برای باغدارانی است که می خواهند درختان خود را برای زمستان و بهار تقویت نمایند.مصرف اسید هیومیک در پاییز برای گذر از سرمایی زمستان و قدرت بیشتر جوانه زنی در بهار درختان باغ خود چه اقدامی انجام داده اید؟ یکی از بهترین کودهای که می توان استفاده نمود کود هیومیک می باشد که هم به صورت پودری و هم به صورت مایع می توان مورد استفاده قرار داد.تاثیرات کود هیومیک همه بروی محصول و هم برای درختان و خاک بسیار چشم گیر می باشد.  اسید هیومیک با بالاترین درصد ۹۵ % در حال عرضه به باغداران می باشد.در ادامه تاثیرات آن را بیان خواهیم نمود.

 

خرید کود هیومیک برای پاییز

چرا در پاییز کود دهی انجام دهیم؟

به دو دلیل بسیار مهم کود دهی در پاییز حائز اهمیت می باشد. در پاییز درختان پس از سپری شدن فصل برداشت و حرکت جریان فعال در درخت کاهش یافته و درخت برای خواب زمستانی مهیا می شود. در زمستان بر خلاف تصور ریشه درخت در حال فعالیت می باشد و نیاز به مواد غذایی دارد و برای سپری کردن زمستان سرد و دخیره نمودن توان خود برای شروه مجدد در بهار نیازمند تغذیه مناسب می باشد. پس بسیار مهم است که بتوان در پاییز برخی از عناصر را برای ریشه در خاک تزریق نمود تا در بهار تاثیرات آن را شاهد باشیم.در واقع هدف از کود دهی در پاییز ذخیره مواد غذایی برای بهار می باشد.

مزایای استفاده از هیومیک در پاییز:

استفاده از هومیک به عنوان کود بسیار مهم در کشاورزی می توان در تمام فصول اسفاده نمود. در بهار و تابستان و پاییز می توان از مزیت های آن برخودار شد. درصورت استفاده از هیومیک اسید در پاییز یکی از اثرات آن افزایش مقاومت درختان در برابر تغییرات دمایی و تنش های که به درخت وارد می شود. همانطور که می دانید در زمستان ریشه درختان کاملا به خواب نمی رود و ریشه فعالیت کمی دارد. از این رو سرما می توان بر آن اثر داشته باشد. هیومیک اسید برای کاشت پاییزی نیز موثر است که باعث تحریک در جوانه زنی بذر می شود و تامین مواد غذایی برای آن را در اختیار می گیرد.  مشاهده بیشتر  مزایای اسید هیومیک بروی لینک کلیک نمایید.

خرید کود هیومیک برای پاییز:

خرید کود هیومیک یک کود زیست محیطی محسوب می شود.خرید کود اسید هیومیک  برای پاییز بر پایه هوموس  را می توانیذ از این سایت انجام دهید.هوموس همان کود گیاهی  است که  از باقیمانده برگ ها در خاک بدست می آید در واقع با مصرف کود هیومیک ساختار خاک اصلاح می گردد و همچنین کود های زیست محیطی مفید در خاک نیز تقویت می گردد.خرید کود هیومیک برای پاییز با درصد ۹۵ را می توانید از این سایت خریداری نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگردمایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت گوگرد مایع:

تماس با ما