خریدکود پاییزی برای کیوی

خرید کود پاییزی برای کیوی

خرید کود پاییزی برای کیوی در پاییز می توان به دو منظور انجام شود. ابتدا برای تامین مواد غذایی درخت حدودا ۲۰ روز قبل از برداشت و بروی محصول تاثیر دارد و نیز برای شادابی و ماندگاری بیشتر محصول بعد از برداشت که بی تاثیر نخواهد بود. دوم آنکه برای تقویت درخت و آماده سازی برای خواب زمستانی و رویش مجدد در بهار می توان انجام شود. کود پاییزی برای کیوی دارای عناصر کامل و ریز مغذی های با فرمولاسیون خاص می باشد. یکی از ویژگی های کودهای پاییزی سریع  و راحت جذب بودن آن باید باشد که در ادامه در خصوص آن توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

خریدکود پاییزی برای کیوی

کود دهی پاییزی برای درخت کیوی:

کود دهی در پاییز برای درخت کیوی ۲ مزیت دارد یکی برای محصول که پس از برداشت و ماندگاری بالاتر و دوم که از همه مهمتر است پس از برداشت محصول درخت توان خود را تا حد زیادی از دست می دهد و نیاز است که قبل از تجربه نمودن سرمایی زمستان درخت دربرابر تنش های سرمایی زمستان و بهار مقاوم سازی شود. و مورد بعدی که می توان در نظر گرفت یکی از ویژگی کودهای پاییزه معرفی شده در این سایت دفع آفات از ریشه می باشد بسیاری از حشرات وکنه ها در زمستان به لایه های زیرین خاک می روند و در کنار ریشه درخت یا به خواب می روند و یا تخم ریزی می کنند که با شروع فصل بهار از خواب بیدار شده و از ریشه گیاه تغذیه می کنند. و این باعث تضعیف ریشه خواهد شد. که آثار بدی بروی محصول خواهد گذاشت.

ویژگی کود پاییزی با کیفیت:

برای انتخاب کود های پاییزی بهتر است از کودهای استفاده کنیم که دارای عناصر میکرو و ماکرو هستند و اسید فولیک و اسید آمینها را در ترکیب خود دارند. همان طور که می دانید کودهای میکرو و ماکرو  همان عناصر لازم برای رشد همه گیاهان هستند که برای ادامه حیاط همه موجودات زنده لازم است. ما برای تقویت درخت و بازیابی توان آن برای بهار و زمستان نیاز به کودهای داریم که یک غذایی کامل باشند. یکی از ویژگی که برای انتخاب حتما باید مد نظر قرار گیرد و به آن توجه شود میزان درصد عناصر و آنالیز کود می باشد. دوستان در خرید کود بالا بودن میزان درصد یک عنصر مثلا ۵۰ یا ۶۰ درصد نشان دهند کیفیت آن نمی باشد در کودها مسئله مهم داشتن توازن بین عناصر می باشد.که معمولا در کودهای ترکیب بین ۶ الی ۷ درصد است.

خرید کود پاییزی برای کیوی:

برای خرید کود پاییزی برای کیوی پیشنهاد ما سه نوه کود می باشد که برای پاییز بسیار پر مصرف هستند که عبارتند از کود اکتیول برمیستون، کود مکس برمیستون، کود گوگرد آلی که هه این کودها ارگانیک می باشند و در واقع هیج خطر و عوارضی برای خاک ندارند.مصرف این کودها به دلیل قابلیت جذب سریع  و عملکرد بالا رو به افزایش می باشد. البته استفاده از کودهای دیگر نیز مفید می باشد و می توان از کودهای که می شناسید استفاده کنید. مهم کود دهی در پاییز می باشد که امیدوارم انجام دهید. برای خرید کود پاییزی با همکاران ما در ارتباط باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع :

طریقه مصرف کود هیومیک:

کود پاییزه با قیمت مناسب:

تماس با ما