خرید گوگرد مایع سه کاره آلی ارگانیک

خرید گوگرد مایع سه کاره آلی ارگانیک

 گوگرد مایع سه کاره برای کشاورزانی مناسب است که هم به دنبال افزایش باردهی و عملکرد بهتر درختان و هم مراقبت از محصول و هم بهبود و اصلاح خاک می باشند. در غیر این صورت می توانید از گوگرد های معمولی استفاده نمایید.از طرفی گوگرد مایع آلی سه کاره دارای سه ترکیب از مواد غذایی و کاربردی در کشاورزی است.این ترکیب سه گانه عباتند از عناصر ماکرو و عناصر میکرو و مواد آلی و گوگرد معدنی که ارزش غذایی بالایی را برای ما ایجاد کرده است.می توان گفت که گوگرد سه کاره آلی یک کود گوگردی است.به همین دلیل عملکرد و بازدهی بسیار بالایی خواهد داشت.

 

گوگرد مایع سه کاره آلی:

این گوگرد از نوع گوگرد های پتروشیمی و صنعتی نمی باشد.و از گوگردهای معدنی به دست می آید.در تولید این گوگرد برای عملکرد بهتر و تاثیر گذاری بالایی آن از عناصری غذایی مانند پتاسیم و فسفر ۲ الی ۳ درصد و مواد آلی (کربن آلی،نیتروژن آلی) و ریز مغذی های مانند آهن،روی،منگنز، منیزیم استفاده شده است.به همین دلیل گوگرد مایع سه کاره آلی هم برای بهبود باردهی و هم در خصوص دفع آفات و بیماری های قارچی و هم در بحث اصلاح ساختار خاک و افزایش عملکرد میکرو ارگانیسم خاک به شما کمک خواهد کرد.

 

مزیت گوگرد مایع آلی چیست؟

شاید این سوال را از خود بپرسید که چرا گوگرد مایع آلی سه کاره را خریداری نماییم؟البته در ادامه در خصوص تاثیرات آن مطالبی را بیان خواهیم کرد اما خود این محلول دارای ویژگی های رقابیت است که آن را به نسبت دیگر گوگرد های مشابه در بازار متمایز نموده است.

  • به دلیل وجود عناصر مانند کربن،نیتروژن و ….. دارای ارزش غذایی بالاتری و تاثیر گذاری بیشتری خواهد بود.
  • به دلیل فرم کاملا سولفات دارای قدرت جذب بالای می باشد که به خوبی از طریق برگ و ریشه جذب خواهد شد.
  • میزان درصد عناصر آن کاملا کنترل شده و متعادل است.و باعث بر هم خوردن تعادل غذایی نمی گردد.
  • به خوبی با آب ترکیب شده و در زمان محلول محلول پاشی به صورت یکنواخت بر روی سطح برگ تقسیم خواهد شد.

 

 

گوگرد مایع آلی به فرم سولفات SO4  می باشد و به راحتی در روش آبیاری در داخل خاک و از طریق محلول پاشی از طریق برگ و ساقه جذب خواهد شد و نیازی به مواد مانند تیوباسیلوس و بنتونیت ندارد.

 

 تاثیرات گوگرد مایع آلی:

خرید گوگرد مایع سه کاره آلی ارگانیک

 با استفاده از گوگرد مایع سه کاره آلی شما تغییرات عمده ای را در محصول و خاک و آفات مشاهده خواهید کرد.که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.این در حالی است که تاثیرات عناصری مثل نیتروژن و کربن را اگر بخواهیم در نظر گرفت باید مقاله های جداگانه برای آنها نوشت که در حوصله شما عزیزان نمی باشد.

  • به دلیل ترکیب کودی خوب و ارزش غذایی در افزایش باردهی محصول به عنوان یک مکمل تاثیر گذاری خوبی دارد.
  • گوگرد به دلیل آنکه عنصر غذایی می باشد باعث افزایش تولید پروتئین و مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی مانند کم آبی و سرما خواهد شد
  • به طور طبیعی باعث دفع آفات و حشرات مانند کرم سفید ریشه،شته ها،کنه ها،پسیل،زنجرک،سوسک ها و کنترل برخی از بیماری های مثل سفیدیک،لکه قهوه ای،سیاهک،زنگ و  لکه غربالی می باشد.
  • ازآنجا که اکثر خاک های ما دارای آهک و یا شوری و ph بالایی هستند. ما همیشه با مشکل عدم جذب عناصر غذایی مواجه هستیم. گوگرد به طور طبیعی و بدون آسیب به باکتریها مفید خاک و میکرو ارگانیسم آن با کاهش عوامل مزاحم برای جذب عناصر غذایی هم باعث اصلاح ساختار خاک و در افزایش جذب عناصر غذایی مفید خواهد بود.
  • خاک های ما به دلیل بارش کم و استفاده از سموم شیمیایی فاقد ماده آلی می باشد.ماده آلی عامل اصلی فعالیت خاک و حاصل خیزی آن است.هر چقدر ماده آلی در خاک بیشتر باشد خاک کودهای شما عملکرد بهتری خواهند داشت.
  • افزایش ماندگاری محصول پس از برداشت مخصوصا برای محصولاتی مانند کاهو،سبزیجات و….

آیا می دانید که:

محلول پاشی گوگرد مایع سه کاره آلی به غیر از دفع آفات از محصول همچنین باعث افرایش استحکام پوست میوه خواهد شود که در کاهش تبخیر آب محصول و یا آفتاب سوختگی و یا سرمازدگی موثر خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشت است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن

تماس با ما