خرید کود npk مایع


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

 کود npk مایع به صورت گالن های ۵ لیتر ی و ۱۰ لیتر و یا ۲۰ لیتری از طریق این سایت می توانید اقدام نمایید.کود npk عناصر پر مصرف برای گیاه هستند که به آنها  ذرات ماکرو می گویند.عناصر پر مصرف عبارتند از نیتروژن(N)، پتاس(K)، فسفر(P) ،منگنز(Mg)، گوگرد(S)، کلسیم(Ca) هستند این عناصر همگی نقش تعیین کننده در ادامه حیاتی گیاهان دارند. جهت انتخاب یک کود مناسب و اقدام به خرید کود npk مایع نیاز به اطلاعات و بررسی  بیشتری هستیم زیرا کودهای مایع با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که متاسفانه برخی تقلبی و فاقد کیفیت هستند.در ادامه به بررسی کود npk می پردازیم.

 

 بهترین کود npk :

خرید کود npk مایع

کودهای npk  بهتر است با اسید آمینها و اسید هیومیک همراه باشند زیرا اسید هیومیک به آزاد سازی بهتر عناصر ماکرو در داخل خاک کمک می کند. اسید فولیک نیز در سامان دهی و هدایت عناصر به ریشه نقش دارد و به تقسیم سلولی و تنفس بهتر گیاه کمک می کند.البته اسید هومیک به تنهای خود دارای مزایای بسیاری می باشد که تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی را مطالعه نمایید.برای یک کود مایع چند ویژگی ساختاری وجود دارد که مهم ترین آنها داشتن درصد عناصر به شکل متوازن است این عناصر نمی توانند به صورت درصد تصادفی در کنار هم قرار بگیرند زیرا برخی عناصر در صورت افزایش نه تنها به بهبود گیاه کمک نمی کند بلکه در دریافت و عملکرد عناصر دیگر نیر خلل ایجاد می کند و خود به نوعی مشکل تبدیل خواهد شد. 

 

بهترین زمان مصرف کود npk:

 گیاهان برای رشد همیشه نیازمند تغدیه می باشند این تصور که ما فقط در شش ماهه ایتدای سال اقدام به مراقبت و کود دهی کنیم کاملا اشتباه می باشد. درخت یک موجود زنده است و در طول حیاط نیازمند تغدیه متناسب با نیاز خود می باشد. بهترین زمان برای مصرف کود npk چه زمان می باشد؟ به دلیل افزایش بی رویه قیمت کودهای بهتر است بهترین زمان را شناسایی نماییم. که با کمترین مصرف به بهترین  نتیجه دلخواه برسیم. درختان و گیاهان روغنی در هنگام شکل گیری و تشکیل میوه در اوج  مصرف می باشد و که نیاز به تقویت غذایی دارند و بهترین زمان برای مصرف می باشد. البته همان طور که بیان شد بهتر است در طول فرایند رشد به تناسب مصرف شود. طریقه مصرف کود npk را به تفکیک محصول در پایان این مقاله می توانید مشاهده نمایید.

 

خرید کود npk مایع :

شما برای انتخاب و خرید کود npk مایع با کیفیت نگران نباشید زیرا کودهای ارگانیک اولین مشخصه آنها درصد مشخص و بی خطر آنها می باشد. ما کودهای مایع npk  را با اسید هیومیک و اسید آمینه های ترکیب نموده و یک کود ترکیب با نام اکتیول برمیستون را تولید نموده ایم. این کود برای اصلاح ساختار خاک نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود. با خرید اکتیول برمیستون غذا و سلامت گیاه و درختان خود را تامین کنید. کود مکس برمیستون نیز دارای عناصر میکرو و کم مصرف می باشد که در کنار نیاز کشاورزان آن را نیز تولید نموده ایم .برای خرید و مشاوره با ما در تماس باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مواردی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک :

آشنایی با کودهای زمستانه:

تماس با ما