خرید گوگرد مایع آلی برای فلفل

خرید گوگرد مایع آلی برای فلفل

گوگرد مایع آلی برای فلفل نقش چند گانه را خواهد داشت.خواص گوگرد آلی در سه قسمت می تواند کمک شایانی به شما نماید. اصلاح ساختار خاک و تقویت گیاه و دفع آفات و کنترل بیماری های قارچی بخشی از این خواص چند گانه می باشد به همین دلیل استفاده از گوگرد آلی برای آن توصیه می شود.نکته مهم در مورد نوع خود گوگرد آلی است که یک گوگرد مایع معدنی و با کمترین ناخالصی است و برای کشاورزی مناسب می باشد.گوگرد های مناسب برای کشاورزی دارای خواصی متفاوت از گوگردهای پالایشگاهی و پتروشیمی هستند.

 

 

ویژگی گوگرد مایع آلی راسکود:

برای شناخت بهتر گوگرد مایع آلی برای فلفل بهتر است که ویژگی های آن را بیان کنیم تا شما بتوانید مقایسه بهتری داشته باشید.ابتدا به ترکیبات آن اشاره می کنیم که شامل گوگردآلی ۲۰% و نیتروژن آلی۱۵% و کربن آلی ۶% و فسفر و پتاسیم۲% و ریز مغذی های ۰٫۰۴% می باشند.فرم این گوگرد به شکل سولفات است که بدون هیچ مشکلی به خوبی جذب می شود در دسترس ریشه قرار می گیرد.و همچنین دارای کمترین ناخالصی می باشد.برخی از ویژگی های دیگر آن عبارتند از:

 • به دلیل وجود عناصر غذایی دارای ارزش غذایی بالایی نسبت که سایر گوگرد های تک عنصری که فقط عنصر گوگرد را دارند.
 • این گوگرد قابلیت حلالیت ۱۰۰% را در آب دارد و بدون هیچ وسیله اضافی به خوبی با آب ترکیب شده و واکنش نشان می دهد.
 • قابلیت جذب بالا هم در روش آبیاری و هم در روش محلول پاشی از طریق برگ و ساقه
 • به راحتی با کودهای دیگر قابل ترکیب شدن می باشد.
 • بدون ایجاد هیچ گونه رسوب در سیستم آبیاری های قطره ای
 • عدم آلودگی در خاک و محصول و آسیب به حشران مفید مثل کفش دوزک ها و بالتوری ها و…….

گوگرد مایع آلی برای فلفل یک بستر ساز مناسب می باشد از این رو توصیه می شود در هنگام مصرف عناصر غذایی و یا کودهای باردهی حتما از گوگرد آلی نیز استفاده شود.

 

تاثیرات گوگرد مایع آلی برای فلفل:

خرید گوگرد مایع آلی برای فلفل

در صورت مصرف به موقع و رعایت اصول کوددهی شما می توانید از تمام پتانسیل موجود در این عنصر غذایی بهره مند شوید.نکته قابل توجه این می باشد که گوگرد مایع آلی برای فلفل یک عنصر غذایی است و خود باعث افزایش تولید پروتئین در گیاه می شود که همان گونه که می دانید پروتئین غذایی اصلی گیاهان و درختان است.برخی از تاثیرات مهم گوگرد آلی عبارتند از:

 • کمک به افزایش باردهی محصول با  بهبود قابلیت جذب بهتر عناصر غذایی مانند فسفر،پتاسیم و کلسیم در خاک
 • اصلاح ساختار خاک های و آب های قلیایی و شور که برای جذب عناصر غذایی ایجاد مشکل می نماید.در خاک های ما به دلیل وجود آهک معمولا قلیایی و (ph بالا) هستند که باعث عدم جذب عناصری مانند آهن،روی،منگنز،منیزیم خواهد شد.
 • دفع آفات خاکزی مانند کرم سفید ریشه سوسک ریشه خوار و …. و آفات هوازی مانند کنه،شته ها،شپشک،پسیل،و…. کنترل کننده بیماری های قارچی مثل گموز،سیاهک،آتشک،رنگ زرد،سفیدک…… می باشد.
 • به دلیل وجود کربن آلی در ترکیب خود باعث فعال شدن بهتر میکرو ارگانیسم خاک می شود.هر چقدر میکرو ارگانیسم خاک شما فعال تر باشد عناصر غذایی و کودها در داخل خاک بهتر اکسید شده و بهتر در دسترس ریشه قرار می گیرد.
 •  تقویت گیاه و افزایش عملکرد بهتر گیاه در برابر بیماری ها و آفات به دلیل تولید پروتئین در گیاه
 • افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های سرمایی و گرمایی 

گوگرد مایع آلی برای دفع آفات فلفل لازم است که اولین مرحله قبل از گل دهی به روش محلول پاشی یک مرتبه مصرف شود در واقع قبل از ورود آفات به مزرعه باید پیشگیری نماییم.این مرحله به منظور دفع آفات انجام می شود.

 

طریقه مصرف:

برای مصرف گوگرد مایع آلی برای فلفل سعی نمایید ۸۰ درصد آن را به صورت آبیاری و جذب از طریق ریشه مصرف نمایید و برای تکمیل کاری و دفع آفات هم مقداری از آن را به صورت محلول پاشی مصرف نمایید.میزان مصرف برای آبیاری به ازای هر هکتار ۲۰ لیتر می باشد و برای محلول پاشی به ازای هر ۱۰۰۰ لیتر آب ۵ لیتر گوگرد مصرف نمایید.زمان مصرف آن برای فلفل قبل گل دهی و در زمان تشکیل میوه خواهد بود.البته شما میتوانید بر اساس نیاز نیز در طول فرایند رشد استفاده نمایید.

 

آیا میدانید که:

گوگردهای پودری پتروشیمی و پالایشگاهی به دلیل آنکه پایه مواد نفتی هستند رطوبت را نمیتوانند جذب کنند به خوبی جذب نمی شود و حتی پس از سالها در خاک به همان شکل خواهد ماند.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اسید اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

طریقه مصرف کود هیومیک:

قیمت کود بایوجمی:

چه کودی برای افزایش تناژ یونجه مناسب است؟

قیمت گوگرد مایع آلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما