خرید گوگرد مایع با ترکیب خاص

خرید گوگرد مایع با ترکیب خاص

 گوگرد مایع با ترکیب خاص  مشابه هیچ یک از گوگردهای موجود در بازار نیست به دلیل آنکه فرمولاسیون و ترکیبات آن خاص و در انحصار یک شرکت میباشد.بخشی از این ترکیب (دارای ریز مغذی های و مواد آلی) می باشد که به محصولات گلخانه ای و گیاهان زراعی و درختان باغی در زمینه باردهی و دفع آفات و اصلاح خاک و مقاومت در برابر تنشها بسیار کمک خواهد کرد. همان طور که می دانید خاک بر اثر کاشت مداوم و پی در پی محصولات متفاوت فرسوده می شود واملاح معدنی خود را از دست می دهد.استفاده از کودهای تک عنصری از نظر زمان و هزینه دیگر مرقوم به صرفه نمی باشد.ما نیاز به ترکیب کود داریم که (بیشترین بازدهی) برای داشته باشد.

 

گوگرد مایع چند عنصری:

برخی از گوگردهای مایع فقط دارای یک عنصر گوگرد تنها می باشند و نتیجه ای حاصل می شود تنها محدود به عنصر گوگرد است و بس. اما گوگرد مایع آلی با ترکیبات خاصی که همراه خود دارد باعث افزایش تاثیرات این ماده منحصر به فرد شده است. مواد آلی و ریز مغذی ها و اسید آمینها در کنار هم دیگر جای حرفی را باقی نگذاشته است. این ترکیب باعث شده تاثیرات گوگرد مایع آلی چند برابر گوگرد مایع معمولی باشد. تاثیرات مستقیم که بر روی خاک و محصول دارد و تاثیرات غیر مستقیمی که ناشی از مصرف گوگرد مایع آلی می باشد. 

 

 

تاثیرات گوگرد مایع خاص:

گوگرد مایع خاص یا همان گوگرد مایع آلی ارگانیک دارای تاثیراتی بیش از یک محلول گوگردی می باشد. وجود عناصر مهم با تاثیرات چند گانه تاثیرات آن را چند برابر نموده است. که به صورت مختصر به آن می پردازیم.

  1. مهمترین و اولین چیزی که ما از یک کود انتظار داریم.یعنی (افزایش محصول) که به راحتی ۳۰ الی ۵۰ درصد افزایش خواهد داد.به دلیل وجود ریز مغذی ها در باردهی ها تاثیر دارد.
  2. شاید فقط افزایش محصول کافی نباشد بسیاری از درختان در ابتدا محصول دارند اما به دلیل عوامل بیرونی مانند آفات محصول برداشتی از نظر کیفی و کمی کاهش می یابد. دومین تاثیر (گوگرد مایع آلی دفع آفات) می باشد.
  3. برخی از املاح مضر مانند آهک و شوری و یا قلیایی هم داخل آب و درون خاک وجود دارد که به نوعی مزاحم فرایند جذب توسط ریشه خواهند شد.گوگرد مایع آلی با ایجاد تغییرات شیمیایی به نوعی (اصلاح کننده این خاک ها)خواهد بود.
  4.  به دلیل وجود مواد آلی باعث افزایش رطوبت در خاک در مناطق خشک خواهد شد.
  5. گوگرد مایع آلی موجب افزایش ماندگاری محصولات پس از برداشت خواهد شد مخصوصا برای سبزیجات که ماندگاری کمتری دارند بسیار موثر است.

برای مشاهده بسیاری از مزایایی گوگرد مایع آلی می توانید روی آن کلیک نمایید.

 

گوگرد مایع با ترکیب خاص:

یکی از مزایایی خرید این کود با ترکیب خاص این است که این محصول هیچ گونه اثر مخربی بروی محصولات و درختان باغی و گیاهان زراعی ندارد. و همچنین در اثر مصرف خاک را آلوده نمی کند و به رشد و افزایش کود های زیستی نیز کمک خواهد کرد.دوستان و کشاورزان عزیز کودهای زیستی مفید درون خاک را با مصرف کودهای شیمیایی و سم از بین می رود.شما مجبور خواهید بود برای عملکرد بهتر کودها از قارچ ها و کودهای زیستی استفاده کنید که باعث افزایش هزینه خواهد شد. در انتخاب و مصرف کود دقت کنید.هر نوع گوگرد مایعی را برای کشاورزی خود مصرف نکنید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل :

چرا کود آهن آلی کلاستری مصرف کنیم؟

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

تماس با ما