خرید گوگرد مایع با کلسیم 5%

خرید گوگرد مایع با کلسیم ۵%

گوگرد مایع با کلسیم ۵ درصد علاوه بر تامین گوگرد مورد نیاز گیاه با همراه داشتن کلسیم افزایش جذب کلسیم را بهبود می بخشد.شاید بسیاری از کشاورزان  توجه خاصی به عنصر کلسیم نداشته باشند.کلسیم یکی از عناصر غذایی موثر در کاهش ریزش گل و میوه و افزایش سایز محصولات می باشد.این محلول حاوی عنصر گوگرد مایع سوسپانسیون هست که برای اصلاح خاک و دفع آفات مناسب می باشد و البته تاثیرات خود را به عنوان یک عنصر غذایی را نیز دارد.البته تفاوتی بین گوگرد سوسپانسیون و گوگرد آلی و معمولی وجود دارد که بیشتر به نوع ساختار گوگرد و ذرات مولکولی آن مربوط می شود.

 

گوگرد سوسپانسیون چیست؟

گوگرد سوسپانسیون نوعی از گوگرد است که دارای ذرات مولکولی درشت تر و بزرگ تری می باشد.درشتی این ذرات در نوع جذب و ترکیب شدن بهتر آن با آب و کودهای دیگر تاثیر دارد.البته این تاثیر به طوری نیست که بخواد در عملکرد آن تاثیر منفی داشته باشد.برای تولید گوگرد سوسپانسیون چون نیاز نیست که ماده خشک ما بسیار ریز و حالت پودری  کامل داشته باشد و به همین دلیل هزینه تولید کاهش می یابد و به همین دلیل به نسبت قیمت پایین تری نسبت به گوگرد آلی دارد.

 

گوگرد مایع با کلسیم:

خرید گوگرد مایع با کلسیم 5%

یکی از این تاثیرات گوگرد بر روی خاک این است که هم باعث کاهش شوری خاک می شود و همچنین با کاهش ph خاک موجب افزایش جذب عناصری مانند کلسیم نیز خواهد شد.چون که کلسیم یک عنصر با قابلیت جذب پایین است و اگر PH و شوری خاک ما بالا باشد باز این بر روی جذب کلسیم تاثیر گذار خواهد بود.اما زمانی که شما کلسیم را به همراه گوگرد مصرف می کنید باعث می شود که  اولا Ph و شوری کاهش یافته و بین کلسیم و گوگرد در داخل خاک پیوند یونی انجام شود و جذب بسیار بالایی تر داشته باشد.

کلسیم موجود در این محلول برای جبران بخشی از کمبودهای کلسیم در گیاه موثر خواهد بود.یکی از مزیت های گوگرد مایع با کلسیم این است که با اضافه کردن کلسیم به گوگرد مایع محصول ما ارزش غذایی بالاتری به نسبت گوگرد مایع تک عنصری سولفور دارد.و تاثیرات آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

یکی از شاخص ترین تاثیرات کمبود کلسیم در درختان و گیاهان این است که باعث ریزش گل و محصول و عدم سایز مناسب محصول در فرایند رشد خواهد شد.و همچنین سایز محصول به اندازه کافی درشت نمی باشد.این در حالی است که عنصر کلسیم همیشه مشکل جذب دارد که با استفاده  آن همراه با گوگرد می توان این مشکل را حل کرد.

 

طریقه مصرف:

گوگرد مایع با کلسیم ۵ درصد را هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی مصرف نمایید.اما اگر به عنوان کود می خواهید مصرف نمایید بهترین روش همان آبیاری است و محلول پاشی بیشتر برای دفع آفات می باشد.میزان مصرف آن به ازای هر هکتار ۲۰ لیتر و یا برای هر ۲۰۰عدد درخت ۲۰ لیتر توصیه می شود.در خصوص زمان مصرف با توجه به محصول خود از طریق وات ساپ در همین صفحه با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

آیا می دانید که:

۷۰% کلسیم مورد نیاز درختان و گیاهان از طریق ریشه تامین و جذب می شود و طی بررسی ها انجام شده بهترین زمان مصرف آن موقعی است که لایه کاسپاری دور ریشه تشکیل نشده است.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

بهترین زمان مصرف کلسیم:

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل:

قیمت کود آلی بایوجمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما