خرید گوگرد مایع سوسپانسیون(کلسیم+نیتروژن)

خرید گوگرد مایع سوسپانسیون(کلسیم+نیتروژن)

 گوگرد مایع سوسپانسیون در واقع گوگرد مایعی می باشد که به راحتی در آب قابلیت حل شدن را دارد. زیرا ذرات و عناصر آن بسیار ریز هستند و قابلیت نفوذ خوبی را در برگ و حشرات دارند.تفاوت آن با گوگرد معمولی در نوع ترکیب آن می باشد.گوگرد معدنی سوسپانسیون که با نام تجاری راسکود عرضه می شود با دو عنصر مهم کلسیم و نیتروژن غنی سازی شده می باشد تا تاثیر آن را بیشتر نمایید.گوگرد سوسپانسیون نسبت به گوگرد مایع آلی سه کاره قیمت پایین تری دارد و برای کشاورزانی که می خواهند فقط از عنصر گوگرد استفاده کنند و قیمت کمتر پرداخت کنند مناسب می باشد.

 

تفاوت گوگرد مایع و گوگرد سوسپانسیون:

گوگرد مایع سوسپانسیون نسبت به گوگرد مایع معمولی قابلیت حل شدن بالا تری با آب را دارد و نسبت به آن به خوبی واکنش نشان می دهد و با آب ترکیب می شود.و چون دارای ذرات ریز تری می باشد نفوذ بیشتری نیز در بدن حشرات و برگ و گیاه دارد.۸۰ درصد این محلول گوگرد و الباقی عناصری مانند (کلسیم و نیتروژن) می باشد. که برای عملکرد بهتر به آن اضافه شده است.البته این میزان در حد ppm است و نمی توان انتظار داشت که مثلا کمبود کلسیم گیاه شما را بر طرف نماید. گوگرد سوسپانسیون می تواند هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی مصرف شود.

 

طریقه مصرف گوگرد مایع:

این محلول گوگردی برای افرادی که می خواهند فقط از مزیت گوگرد استفاده کنند و قیمت بالایی نیز پرداخت نکنند مناسب است.این گوگرد برای محصولات باغی و چه زراعی به ازای هر هکتار ۱۰ الی ۱۵ لیتر به روش آبیاری توصیه می شود.شما می توانید در محلول پاشی نیز به ازای هر ۱۰۰۰ لیتر ۳ الی ۲ لیتر گوگرد مایع سوسپانسیون استفاده نمایید. تعداد دفعات آن نیز ۲ الی ۳ بار می باشد.برای بدست آوردن نتیجه دلخواه حتما اصول کود دهی و با توجه به دستور مصرف اقدام به کود دهی کنید.

 

 

گوگرد مایع سوسپانسیون:

یکی از مزیت های این گوگرد قیمت پایین آن می باشد و از طرفی قابلیت ترکیب با کودهای دیگری مانند کود هیومیک لئوناردی و کودهای npk و ماکرو را دارد. می توانید برای گرفتن نتیجه بهتر در کنار گوگرد سوسپانسیون از عناصر مانند پتاس و روی و بور نیز زیر نظر کارشناس استفاده کنید. در مرحله اول ما گوگرد مایع  سه کاره آلی را پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از مزیت ها و تاثیرات گوگرد مایع آلی ارگانیک این مقاله را  مشاهده نمایید.

 

جهت خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اسید به صورت مستقیم از تولید کننده از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن: