خرید گوگرد مایع فرآوری کشاورزی

گوگرد مایع فرآوری چه نوع گوگرد می باشد؟هر نوع کودی که برای کشاورزی مصرف می شود برای آنکه بهترین بازدهی را داشته باشد عناصر آن باید فراوری شده باشد. و این دقیقا همان تفاوت بین کودهای بی کیفیت و باکیفیت می باشد.گوگرد مایع نیز یک از عناصر مهم و پرکار برد در کشاورزی می باشد که نیاز است به صورت فراروی شده مصرف گردد. می توان این کونه گفت که فراوری عناصر در گوگرد مایع اصل یا گوگرد مایع ارگانیک وجود دارد.البته این فقط یکی از ویژگی های گوگردهای ارگانیک است.

 

طرز تهیه گوگرد مایع اصل:

گوگرد مایع اصل را از گوگرد معدنی که در کوه وجود دارد استخراج کرده و سپس طی مراحل تولید و استحصال ناخالصی آن جدا می گردد. گوگرد مصارف صنعتی نیز دارد که این ناخالصی مانن اسید سولفوریک که یک اسید بسیار خطرناک است باید از آن جدا شود.و سپس برخی عناصر مانند ریز مغذی ها و اسید آمینها در ترکیب آن فعال می شود که پس از زی مراحل کنترلی به کود گوگرد مایع تبدیل می شود. گوگردهای پتروشیمی و شیمیایی به دلیل آنکه درصد عناصر آنها و ناخالص های آن کنترل نشده می باشد برای کشاورزی مناسب نمی باشد.

گوگرد مایع فراوری شده:

گوگرد یک عنصر طبیعی در طبیعت می باشد. این عنصر به صورت خام قابل استفاده نمی باشد مثل اینکه شما بخواهید گوشت خام را بخورید. قطعا اکر کسی به شما گوشت خام را بدهد نمی توانید میل کنید هر قدر هم این گوشت با کیفیت باشد. باید این کوشت برای مصرف آماده سازی و پخته شود تا قابل استفاده گردد. برای گیاهان نیز باید عناصر که به عنوان غذا مصرف می شود قابل جذب برای گیاه باشد. بسیاری از موارد مصرف گوگردهای و یا کودهای بی کیفیت فقط باعث هدر دادن هزینه و پول شما می شود زیرا اصلا جذب نمی شوند و با  آبیاری از دسترس گیاه خارج می شود.

خرید گوگرد مایع فراوری کشاورزی:

گوگرد مایع فراوری شده و کاملا ارگانیک دارای خواص و ویزگی های می باشد که نمی توان استفاده از آن را نادیده گرفت. برای تشخصی گوگرد مایع اصل لازم است مواردی را بشناسیم. هنگام خرید گوگردهای کشاورزی به میزان درصد عناصر آن حتما توجه نمایید. گوگرد مایع فراوری با قابلیت جذب بالا و عملکرد خوب می تواند به شما کمک بسیاری نماید. اگر تاثیر گوگرد مایع ارگانیک را مطالعه نکرده اید حتما این کار را انجام دهید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن

تماس با ما