خرید گوگرد مایع و اسید هیومیک

خرید گوگرد مایع و اسید هیومیک

 گوگرد مایع و اسید هیومیک را می توان جزو پر مصرف ترین کودهای کشاورزی دانست.یکی از کاربردهای این دو محلول به دلیل تاثیراتی می باشد که بر روی خاک ایجاد می کنند. یکی از موارد عدم جذب عناصر و عدم رشد درختان به دلیل وجود خاک های نا مناسب می باشد که دارای املاحی مانند آهک می باشدبرای بهبود ساختار خاک می توان از دو محلول گوگرد مایع و اسید هیومیک کمک گرفت که بسیار نیز تاثیر گذار می باشند. در اینجا به بررسی تاثیرات آنها بر روی خاک مواردی بیان می کنیم.

 

 

گوگرد مایع آلی :

همان طور که گفته شد برای اصلاح ساختار خاک می توان از گوگرد مایع استفاده نمود. البته گوگرد مایع فقط برای اصلاح ساختار خاک مصرف نمی شود. حتما مزیت های گوگرد مایع آلی را مطالعه نمایید. یکی از تاثیرات گوگرد مایع این است که با کاهش میزان آهک خاک موجود در خاک و آب باعث جذب بهتر عناصر خواهد شد و نه تنها برای کاهش میزان آهک خاک بلکه برای اصلاح خاک های شور و قلیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.نکته مثبت این است که گوگرد مایع آلی کاملا ارگانیک است و هیچ گونه آلودگی برای خاک و درخت ایجاد نمی کند.

 

خرید اسید هیومیک:

 اسید هیومیک به دلیل مزیت های منحصر یه فرد هم به صورت مجزا و هم در ترکیب بسیاری از کود ماکرو کامل نیز استفاده می گردد. این ماده که به جادوی سیاه معروف است تشکیل شده است از: نیتروژن، هیدروژن،کربن،گوگرد،پتاس و ماده لئوناردیت که ماده اصلی کود هیومیک میباشد. اسید هیومیک به دلیل دارا بودن مواد آلی و هوموس باعث حاصل خیزی خاک خواهد شد به نحوی که عملکرد کودها چند برابر خواهد شد مهمترین مزیت  اسید هیومیک (نرم کردن خاک های سفت و افزایش ریشه زایی در گیاهان و اثر کلاته کردن) که به جذب بهتر عناصر بسیار کمک می کند. لیست مزایای اسید هیومیک را می توانید مطالعه نمایید.

 

گوگرد مایع و اسید هیومیک:

برای خرید گوگرد مایع و اسید هیومیک در نظر داشته باشید که گوگرد مایع آلی و اسید هیومیک لئوناردی اصل را مصرف نمایید. برای بسیاری از محصولات زراعی و نهال های از اسید هیومیک بسیار استفاده می شود.اسید هیومیک و گوگرد مایع آلی دو محلول کاملا ارگانیک و بدون خطر برای کشاورزی و خاک شما می باشد از طرفی گوگرد مایع به دفع آفات و افزایش باردهی نیز کمک خواهد کرد. این دو محلول به دلیل تاثیرات چند گانه که بر روی محصول و خاک و درخت ایجاد می کنند بسیار پر مصرف می باشند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع:

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت اسید هیومیک اصل:

تماس با ما