خرید گوگرد مایع پایه کلسیم(گوگرد آلی)

خرید گوگرد مایع پایه کلسیم(گوگرد آلی)

گوگرد مایع پایه کلسیم برای باغات و مزارعی که مشکل کمبود کلسیم دارند می تواند بسیار کمک کننده باشد.زیرا گوگرد می تواند شرایط را برای افزایش جذب کلسیم فراهم نمایید.همان طور که می دانید کلسیم یک عنصر با قابلیت جذب پایین می باشد و به سختی جذب خواهد شد. عمده مشکل عدم جذب به خاطر املاح و ترکیبات خاک های ما می باشد.البته برای جذب کلسیم عوامل دیگری مانند فرم کلسیم و زمان مصرف کلسیم نیز دخیل هستند.اما مهمترین آنها مربوط به خاک می باشد.با مصرف این گوگرد دیگر مشکل عدم جذب کلسیم را نخواهید داشت.و هم از مزیتهای عنصر گوگرد و هم کلسیم بهره مند خواهید شد.

 

ترکیبات گوگرد مایع پایه کلسیم:

این گوگرد مایع هم دارای مواد آلی و عناصر غذایی پر مصرف می باشد.گوگرد مایع پایه کلسیم ترکیب شده از گوگرد مایع آلی ۲۰% و کربن آلی ۶% و نیتروژن ۸% و نیز کلسیم ۵% که ترکیب خوبی به عنوان یک کود کلسیم دار می باشد.زمانی که کلسیم با نیتروژن ترکیب می شود کلسیم به صورت نیترات کلسیم جذب می شود که بهترین فرم کلسیم می باشد.این گوگرد به قابلیت ۱۰۰ درصد در آب بوده و هم به روش آبیاری و هم روش محلول پاشی قابل مصرف می باشد.

 

مزیت گوگرد مایع پایه کلسیم:

خرید گوگرد مایع پایه کلسیم(گوگرد آلی)

یک از دغدغه های ما در کشاورزی عدم جذب عناصر غذایی می باشد.کلسیم یک عنصر بد قلق برای جذب می باشد و همیشه مشکل عدم جذب وجود دارد. کمبود کلسیم مستقیم بر روی میوه و محصول نمایان می شود و تا زمانی که کلسیم به خوبی جذب نشود شما محصول با کیفیت و خوبی نخواهید داشت.البته کمبود کلسیم باعث ریزش گل،میوه،و برگ نیز خواهد شد.حال سوال این است که چرا کلسیم به خوبی جذب نمی شود.

یکی از مهمترین عوامل باز دارنده وجود املاح خاک و ph بالا می باشد.که گوگرد به بهترین شکل میزان ph را کاهش داده و شرایط را برای جذب مهیا می نماید.همزمان با کاهش میزان ph  کلسیم نیز فرصت جذب را پیدا خواهد کرد.یکی از مواردی دیگری که به جذب کلسیم کمک بسیاری خواهد کرد این است که از بهترین زمان مصرف کلسیم اطلاع داشته باشیم.که توصیه می کنم حتما آن را مطالعه نمایید.

 

طریقه مصرف:

طریقه مصرف گوگرد مایع با پایه کلسیم به دلیل انکه قابلیت ۱۰۰% با آب را دارد و به خوبی واکنش نشان می دهد هم در آب آبیاری و هم محلول پاشی می توان به خوبی مصرف کرد.این محلول هیچ گونه آسیبی به تجهزات آبیاری و محلول پاشی  وارد نمی کند.میزان مصرف به روش آبیاری برای هر هکتار زراعی ۲۰ لیتر و باغات به ازای هر ۲۰۰ درخت می توان ۲۰ لیتر در نظر گرفت.برای محلول پاشی به نسبت ۵ در ۱۰۰۰ ترکیب نمایید.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما