خرید گوگرد مایع 90 درصد

خرید گوگرد مایع ۹۰ درصد


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

 چطور می توان گوگرد مایع ۹۰ درصد ارگانیک داشته باشیم؟ گوگرد مایع ۹۰ درصد یکی از محصولات جانبی می باشد که در گروه بازرگانی پرسان اقدام به عرضه آن می نمایید.گوگرد مایع ۹۰ درصد ارگانیک از گوگرد خشک که به صورت جامد می باشد و  قابل انحلال است تهیه می گردد. گوگرد خشک با فرمولاسیون خاصی توسط مهندس شهنازی اختراع و تولید گردیده است. برای داشتن گوگرد مایع ۹۰ درصد فقط کافی است که گوگرد خشک را با مقداری آب ترکیب نماییم.گوگرد خشک به راحتی در آب حل می شود. این محصول برای اولین بار است که به این شکل تولید می گردد.یکی از مزیت های گوگرد خشک ۹۰ درصد ارگانیک به صرف بودن برای کشاورزی با هکتار بالا و فروش صادراتی می باشد که در ادامه در مورد آن اشاره خواهیم کرد.

خرید گوگرد مایع 90 درصد

 معرفی انواع گوگرد ارگانیک:

گوگرد ارگانیک هم به صورت مایع و هم به صورت خشک قابل انحلال (حل شدن در آب) وجود دارد. ماهیت هر دو نوع آن یکی می باشد و فقط میزان درصد گوگرد آنها متفاوت است.در اینجا به معرفی آنها می پردازیم:

  1. گوگرد مایع ۲۰ درصد: این گوگرد مایع به عنوان یک کود کشاورزی دارای ترکیبات و ریز مغذی های می باشد.
  2. گوگرد خشک ۹۰ درصد: این محصول با وجود میزان درصد بالا کاملا ارگانیک می باشد. برای تبدیل گوگرد خشک  به کود گوگرد مایع ۲۰ درصد فقط کافی به ازای هر هکتار ۱الی ۱/۵ کیلو گوگرد را در ۱۰۰۰ لیتر آب می توان حل نمود تا گوگرد مایع ارگانیک به دست بیاید.

یکی از مزیت های گوگرد خشک ۹۰ درصد کم حجم بودن آن و کاهش چشمگیر هزینه های حمل و نقل داخلی و صادراتی و نوع بسته بندی آن می باشد. فرض کنید برای صادرات ۲۲ تن گوگرد مایع ارگانیک هزینه کرایه حمل و نقل و بسته بندی و بارگیری آن چقدر می باشد؟ در حالی که این میزان گوگرد مایع را می توان در ۲۲ کیلو گوگرد خشک داشته باشیم. که به راحتی قابل حمل و هزینه های بسته بندی و بارگیری کمتری را دارد.البته قیمت گوگرد خشک قابل انحلال در برابر گوگرد مایع بسیار بالا می باشد.

 

 گوگرد خشک ارگانیک ۹۰ درصد:

گوگرد خشک با میزان درصد بالا تر ۹۰ نیز به سفارش مشتری قابل تولید می باشد. این محصول منحصر به فرد در بسته های ۱ کیلویی و ۵ کیلویی تولید و آماده فروش می باشد. برای ترکیب گوگرد خشک با آب نیاز به هیچ وسیله خاصی نمی باشد و به راحتی در آب حل می شود .گوگرد خشک بیشتر برای کشاورزی با مصرف بالا مناسب و به صرفه می باشد.و حمل و نقل آن نیز راحت خواهد بود.طریقه مصرف آن همانند گوگرد مایع ارگانیک می باشد.روش تولید این محصول کاملا انحصاری بوده و برای اولین بار در ایران تولید شده است.برای سفارش این محصول می توانید با آقای نوربخش در تماس باشید.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

مزیت استفاده از کود آهن کلاستر:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

طریقه مصرف گوگرد آلی:

 

تماس با ما