خواص گوگرد مایع آلی برای زرشک

خواص گوگرد مایع آلی برای زرشک

گوگرد مایع آلی برای زرشک در بسیاری از مناطق خراسان به دلیل تاثیرات خوبی که داشته با تقاضا ی خوب کشاورزان همراه شده است. از این رو قصد داریم که شما را با برخی از تاثیرات آن آشنا کنیم. در استان خراسان به دلیل آنکه خاک های آنها در برخی مناطق دارای آهک و شوری بالایی می باشد گوگرد مایع آلی می تواند نقش بسزایی در افزایش بهبود عملکرد درختان داشته باشد.جهت یاد آوری هر گوگردی برای کشاورزی مناسب نیست و صرفا به نام گوگرد مایع نمی توان گفت که این محلول همان گوگرد کشاورزی می باشد.مقاله گوگرد مناسب برای کشاورزی را مطالعه نمایید.

 

گوگرد مایع آلی یک کود کامل:

اگر به دنبال یک کود کامل در حوزه کشاورزی می باشید که دارای بیشترین میزان تاثیر در باردهی محصول باشد و دارای جذب سریع و تاثیر گذاری چند گانه باشد پیشنهاد ما گوگرد مایع آلی ارگانیک است.این محصول به دلیل مواد آلی با گوگرد های مایع که تنها فقط عنصر سولفور را دارند بسیار متفاوت می باشد. مزایای گوگرد مایع آلی به دلیل گستردگی فراوان قابل بیان در اینجا نمی باشد. تاثیرات آن در جنبه های مختلف وجود دارد به طوری هم بر روی خاک و هم محصول و هم درخت تاثیر بسزایی دارد.از این رو یک به شما در بحث کشاورزی می تواند کمک بزرگی نماید.

 

تاثیر گوگرد مایع بر روی زرشک:

  • گوگرد آلی به دلیل عناصر تشکیل دهنده خود عملکردی متفاوتی نسبت به محصولات مشابه خود داشته است. عناصری همچون پتاسیم و فسفر و مواد آلی مثل نیتروژن، کربن و ریز مغذی ها میکرو از قبیل آهن، مس،روی،منیزیم،منگنز این گوگرد را بسیار خاص و متفاوت نموده است. با این ترکیبات قطعا با مصرف آن برای درختان زرشک محصول متفاوتی را برداشت خواهید نمود.
  • مهمترین ویژگی گوگرد مایع آلی برای زرشک کاهش میزان تاثیر املاح خاک از نظر شوری و آهک و یا قلیایی بودن می باشد.که با کاهش آنها جذب عناصر و مواد غذایی افزایش خواهد یافت و از طرفی به دلیل وجود مواد آلی باعث افزایش فعالیت های میکرو ارگانیسم های خاک خواهد شد و در حاصل خیزی خاک نیز تاثیر گذار خواهد بود.که باعث افزایش باردهی خواهد شد.
  • گوگرد مایع آلی باعث دفع آفات و حشران و نیز برای کنترل برخی از بیماری های  قارچی بسیار مفید خواهد بود.و مصرف سم را به شدت کاهش خواهد داد.
  • به دلیل آنکه گوگرد برخی از آنزیم های گیاه را تحریک می کند مقاومت آن به تنش های گرمایی مانند کم آبی و یا سرما افزایش می دهد.

محلول پاشی گوگرد مایع آلی موجب  افرایش استحکام پوست محصول می شود که  کاهش تبخیر آب و آفتاب سوختگی را در پی خواهد داشت.

 

طریقه مصرف گوگرد آلی برای زرشک:

گوگرد مایع آلی برای زرشک هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی مصرف نمایید. زیرا هر کدام از آنها دارای مزیت های منحصر به خود می باشد. به ازای هر ۲۰۰ درخت و یا هر هکتار زمین ۲۰ لیتر گوگرد مایع آۀی می توانید مصرف نمایید. برای محلول پاشی نیز نسبت ۵ به هزار مناسب خواهد بود. زمان استفاده برای زرشک قبل از گل دهی و بعد از گل دهی و زمان تشکیل میوه می باشد.

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

 

[njwa_button id=”4789″]

تماس با ما