فروش کود گوگرد در اصفهان

فروش کود گوگرد در اصفهان

فروش کود گوگرد مایع  معدنی به صورت کاملا ارگانیک را می توانید به صورت مستقیم از ما دریافت نمایید.فروش کودهای گوگرد به ۲ صورت ممکن است عرضه شود.کودی که بر پایه گوگرد معدنی می باشد و یا کودی که بر اساس گوگرد پتروشیمی می باشد.لازم به ذکر است که گوگردهای پتروشیمی اصلا برای کشاورزی مناسب نیست و به مرور زمان مشکلاتی را برای کشاورزان ایجاد خواهد کرد.

 

تفاوت گوگرد معدنی و پتروشیمی:

فروش کود گوگرد در اصفهان

اساسی ترین تفاوت گوگرد های معدنی و پتروشیمی در موضوع جذب و واکنش در برابر آب می باشد.همان طور که می دانید گوگرد پتروشیمی بر پایه مواد نفتی می باشد. گوگرد برای اکسید شدن نیاز به جذب رطوبت دارد تا فرایند اکسیداسیون صورت گیرد و گوگرد جذب گیاه گردد. ولی چون گوگرد پتروشیمی بر پایه مواد نفتی می باشد با آب خوب واکنش نشان نمی دهد و نمی تواند رطوبت لازم را جذب کند پس در نتیجه فرایند اکسیداسون به خوبی انجام  نمی شود. متاسفانه در این حالت تصور بر این است که میزان کود کم بوده و اقدام به مصرف مجدد آن در حجم بیشتر می کنند و این فقط باعث سمی شدن خاک می گردد.

 

تاثیر گوگرد در کاهش آهک خاک:

فروش کود گوگرد در اصفهان

  استان اصفهان نیز همانند دیگر شهرهای ایران مقادیری آهک در خاک خود دارد آهک مانع جذب عناصر غذایی موجود در خاک می شود.به همین دلیل برای کاهش آن می توان از گوگرد معدنی استفاده نمود. البته گوگرد صرفا برای کاهش آهک استفاده نمی شود بیشتر جهت تامین مواد غذایی گیاه می باشد و عناصر دیگری مانند نیتروژن، فسفر، پتاسیم ، هیومیک اسید و اسید فولیک نیز با خود به همراه دارد و فقط ۲۰ درصد از این کود گوگرد می باشد. گوگرد به تنهایی نیز دارای خواص بسیاری می باشد که یکی از آنها کاهش آهک در خاک می باشد.

 

فروش کود گوگرد در اصفهان:

فروش کود گوگرد در اصفهان

کود گوگرد معدنی و به صورت کاملا ارگانیک در گالن های ۲۰ لیتری و ۱۰ لیتری و ۵ لیتری قابل عرضه می باشد. گوگرد مایع  دارای جذب بالایی می باشد.ما گوگرد مایع معدنی را به صورت یک کود کامل و در کودهای باردهی و دیگر محصولات استفاده نموده ایم. این کودها کاملا ارگانیک می باشد و همانند کودهای شیمیایی و یا پتروشیمی اصلا اثرات مخرب به دنبال ندارد. جهت یاد آوری قبل از مصرف کود های باردهی لازم است که تقویت ریشه و خاک را به وسیله اسید هومیک در نظر داشته باشید.برای اطلاع از فروش کود گوگرد با همکاران ما تماس بگیرید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

طریقه مصرف کود npk:

تماس با ما