فروش کود گوگرد مایع آلی

فروش کود گوگرد مایع آلی

 کود گوگرد مایع آلی به دلیل مزیتهای رقابتی و ترکیب خاصی که دارد بیشتر مورد توجه و استقبال کشاورزان قرار دارد.در واقع می توان گفت که گوگرد مایع از حالت تک عنصری خارج شده و با ترکیبی جدید موجب تاثیر گذاری بیشتری خواهد شد.در این راستا قصد داریم برخی از ویژگی ها و آنالیز آن را برای شما بیان کنیم.این کود که به صورت مایع می باشد به راحتی هم به صورت آبیاری و هم به روش محلول پاشی قابل مصرف خواهد بود.در خصوص اطلاع از نوع ،ساختار و فرم گوگرد توصیه می کنیم حتما مقاله مرتبط با گوگرد مناسب برای کشاورزی را مطالعه نمایید.

آنالیز و ترکیبات کود گوگرد مایع آلی:

کود گوگرد مایع آلی همان طور که از نامش پیداست ماده اصلی آن گوگرد ۲۰% می باشد.این میزان درصد برای کشاورزی بسیار مناسب و متعادل است.بعد از عنصر گوگرد مهم ترین ماده تشکیل دهنده آن را می توان ماده آلی در نظر گرفت ماده آلی که متشکل از(نیتروژن۱۵% و کربن آلی ۶%) است که نیتروژن آلی آن هم در رشد رویشی درختان و گیاهان موثر است و هم در ترکیب با کربن در حاصل خیزی خاک و افزایش فعالیت میکرو ارگانسیم خاک تاثیرات ویژه ای دارد.

در آخر عناصر غذایی مانند پتاسیم و فسفر به میزان ۲% نیز داخل آن قرار دارد.و ریز مغذی های مانند منگنز و منیزیم و آهن که در حد ppmهستند و عملکرد کود گوگرد مایع را به شدت افزایش می دهند.

 

بهترین منبع تامین ماده آلی برای خاک اسید هیومیک و کود گاوی می باشد که نباید از مصرف آن غافل شد.(هر نوع کود گاوی و کود دامی برای مصرف کشاورزی مناسب نیست)

تاثیر گوگرد آلی در کشاورزی:

فروش کود گوگرد مایع آلی

گوگرد چهارمین عنصر در جدول غذایی مورد نیاز درختان و گیاهان است.اما اینکه به چه صورت و با چه ساختاری مصرف شود بسیار مهم است.در غیر این صورت تاثیرات و نتایج بیان شده یا حاصل نمی شود و یا بسیار ناچیز خواهد بود.قطعا می دانیم که گوگرد در سه بخش مهم به ما کمک می کند ابتدا در مورد بهبود عملکرد درختان و بعد در مورد اصلاح ساختار شیمیایی خاک و دفع آفات و کنترل بیماری های قارچی می باشد.که در خصوص نحوه افزایش عملکرد کود گوگرد مایع آلی در درختان و گیاهان توضیحات مختصری بیان می کنیم.

  • گوگرد باعث فعال سازی آنزیم های تولید پروتئین در گیاه خواهد کرد.که پروتئین یکی از مهمترین مواد غذایی برای گیاه است. با افزایش پروتئین گیاه و درخت شما عملکرد به مراتب بهتری خواهد داشت که تقسیم مواد غذایی به تمام نقاط درخت یکی از آنها می باشد.و شما محصولی یکدست را خواهید داشت.
  • به دلیل وجود نیتروژن فعال به رشد رویشی برگ کمک شایانی خواهد کرد و برگها با افزایش سطح برگ به خوبی فتوسنتز را انجام خواهند داد.و این باعث افزایش مکش مواد غذایی از ریشه به سمت برگها خواهد شد.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسظ کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل :

تماس با ما