فروش گوگرد مایع آلی راسکود

فروش گوگرد مایع آلی راسکود

گوگرد مایع آلی راسکود یکی از بهترین گوگردهای مایع کشاورزی می باشد. تفاوت در ترکیب و نوع عناصر آن نسبت به گوگردهای مایع دیگر با تقاضای بیشتر کشاورزان همراه شده است.مجموعه راسکود تولید کننده گوگرد مایع آلی در کشور می باشد. تاثیرات خوب و سازگاری با محیط زیست و عدم عوارض پس از مصرف آن سه شاخصه مهم این کود می باشد.اگر به دنبال خرید یک گوگرد مایع با کیفیت و قیمت مناسب هستید توصیه می کنم این مقاله را مطالعه نمایید تا بیشتر با گوگرد مایع آلی راسکود آشنا شوید.

 

بهترین گوگرد مایع :

گوگرد مایع نسبت به گوگرد پودری قابلیت جذب بسیار بالاتری دارد. در بین گوگردهای مایع نیز دارا بودن برخی از صفات و ویژگی ها برای گوگرد مایع باکفیت لازم است که به برخی از آنها می پردازیم.

  1. پایه گوگرد آن از (گوگرد معدنی) باشد.برخی از گوگردهای مایع از گوگرد پتروشیمی تولید می شود.
  2. گوگرد معدنی آن در فرایند تولید باید املاح و ناخالصی آن گرفته شود.
  3. گوگرد های مایع باید به صورت سولفات باشند تا گیاه بتواند آن را جذب کند. یعنی قابلیت جذب بالا داشته باشند . یکی از دلایلی که گفته می شود همراه با مصرف گوگرد از تیوباسلیوس و یا گوگردهای بنتونیت دار استفاده شود به دلیل این است که گوگرد به راحتی جذب شود.در حالی که اگر گوگرد به صورت سولفات باشد به راحتی جذب می شود و نیازی به مواد اضافی نمی باشد.
  4. پس از مصرف هیچ گونه عوارضی برای گیاه و محصول و درختان ایجاد نکند.
  5. قابلیت بالایی در حل شدن با آب را داشته باشد.

 

 ترکیبات گوگرد مایع آلی:

اگر بخواهیم یک گوگرد مایع درجه یک را به شما معرفی کنیم گوگرد مایع آلی قطعا یکی از بهترین گوگردهای مایع برای کشاورزی می باشد.دلیل این امر نیز این است که ماده اصلی آن یعنی گوگرد آن کاملا معدنی و تصفیه شده می باشد و برای بالا رفتن تاثیرات آن و عملکرد چند گانه آن به غیر از عنصر گوگرد مواد آلی مانند( نیتروژن، کربن، فسفر) و ریز مغذی ها مانند (آهن، روی، مس، منگنز، بور) نیز داخل آن می باشد. و این ترکیب باعث شده است که یک محصول فرا تر از انتظار داشته باشیم.گوگرد مایع آلی یک کود کامل و منحصر به فرد می باشد.

 

طریقه مصرف گوگرد مایع راسکود:

برای مشاهده نتیجه مطلوب لازم است که اصول کود دهی رعایت شود و در خصوص و میزان مصرف و تعداد دفعات و زمان آن اطلاعات کافی داشته باشیم که البته طبق دستور نیز باید مصرف شود.

محصولات باغی:برای محصولات باغی به روش آبیاری برای هر هکتار بین ۲۰ الی ۲۵ لیتر و یا به ازای هر ۲۰۰ درخت ۲۰ لیتر توصیه می شود و تعداد دفعات آن سه نوبت می باشد که بهترین زمان قبل از گل دهی و در زمان تشکیل میوه و ۲۰ روز قبل از برداشت می باشد.برای مصارف محلول پاشی به ازای هر ۱۰۰ لیتر آب ۰٫۵ الی ۱ لیتر  بسته به سن درختان می توانید مصرف کنید.

محصولات زراعی:میزان لازم برای محصولات زراعی به روش آبیاری ۱۵ الی ۲۰ لیتر لازم می باشد و زمان آن از ابتدای فرایند رشد نیاز است که آن را که آن را مصرف کنید.تعداد دفعات آن حداقل ۲ بار می باشد. برای محصول پاشی به ازای هر ۱۰۰۰ لیتر آب میزان ۵ لیتر کفایت می کند.

محصولات گلخانه ای: در مورد این محصولات به ازای هر هکتار ۱۰ لیتر می توانید مصرف نمایید. . میزان مصرف آن به روش محلول پاشی ۰٫۵ لیتر را در ۲۰۰ لیتر آب ترکیب نمایید. زمان مصرف نیز از ابتدای فرایند رشد تا ۲۰ روز قبل از برداشت می بباشد. و تعداد آن نیز حداقل ۲ بار توصیه می گردد.

 

گوگرد مایع آلی راسکود:

برای خرید بهترین گوگرد مایع آلی می توانید آن را برند راسکود از طریق این سایت اقدام نمایید. گوگرد مایع آلی راسکود زیر نظر کارشناسان کشاورزی و با دقت و کیفیت بالا برای مصرف کشاورزی تولید نموده ایم. گوگرد مایع آلی یک کود سه کاره که تاثیرات آن در سه بخش اساسی یعنی (باردهی)و (اصلاح خاک) و (دفع آفات) قابل مشاهده می باشد. هر کدام از این تاثیرات نیز دارای مزیت های خاصی می باشند که توانسته بسیاری از نیازهای کودی را پاسخ گو باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

چرا کود آهن آلی کلاستری مصرف کنیم؟

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

[njwa_button id=”4789″]

تماس با ما