فروش گوگرد مایع ارگانیک

فروش گوگرد مایع ارگانیک کامل

گوگرد مایع ارگانیک را می توان جزو بهترین گوگردهای کشاورزی دانست. انواع گوگردهای مایع و پودری یا گرانولی مختلفی در بازار وجود دارد که برای کشاورزی در حال عرضه می باشد. اما آیا هر گوگرد مایعی را می توان استفاده کرد؟یکی از موارد ارزیابی برای کودها کشاورزی ترکیبات و عناصر آن می باشد. گوگردهای پتروشیمی فاقد هر گونه مواد آلی می باشند. و به همین دلیل دارای ارزش کودی نمی باشد.در مقابل گوگردهای ارگانیک به دلیل مواد آلی و ریز مغذی های به عنوان یک کود دارای ارزش غذایی خوب و عملکرد بالایی هستند.

 

گوگرد مایع ارگانیک چیست؟

گوگرد در طبیعت به دو صورت یافت می شود هم در سطح زمین مانند گوگرد معدنی و هم در زیر زمین مانند گوگردی که در کنار استخراج نفت و گاز طبیعی تهیه می شود و بر پایه مواد نفتی هستند. اما در نوع ارگانیک مهم ترین و اصلی ماده نشکیل دهنده آن گوگرد معدنی می باشد که از داخل معادن استخراج می گردد. تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با پتروشیمی در همین مواد اولیه شکل می گیرد.البته هر گوگرد معدنی را نمی توان به عنوان گوگرد مایع ارگانیک در نظر گرفت.این گوگرد پس از انتقال به کارخانه و قرار گرفتن در چرخه تولید مواد و برخی از ناخالصی آن جدا می گردد. که مهمترین آن اسید سولفوریک می باشد. کود گوگرد مایع ارگانیک ترکیبی از مواد مانند نیتروژن آلی،کربن آلی و ریز مغذی ها و فرمول اختصاصی و به همراه گوگرد آلی می باشد. معرفی مزایایی گوگرد مایع ارگانیک می تواند به شما در این امر کمک شایانی نماید.

 

کود گوگرد مایع آلی:

گوگرد های معدنی نیز قطعا نیاز دارند که ناخالصی ها آنها مانند شوری و یا اسید سولفوریک بالا کاهش یابد.گوگرد آلی چند ویژگی نسبت به گوگرد های مایع دیگر دارد.

  • از نظر ترکیبات دارای ریز مغذی ها مانند( آهن،روی،مس و منگنز) و عناصر مواد آلی (نیتروژن و کربن) می باشد.تاثیر مواد آلی در کودها یک عامل حاصل خیزی خاک و عملکرد بهتر کود خواهد شد. به همین دلیل بهتر است که از کودهای که مواد آلی دارند استفاده کنید.
  • برای آنکه کود توسط گیاه جذب شود باید در خاک تجزیه و سولفاته شود.در اصل ما باید کود را به غذایی آماده برای گیاه تبدیل کنیم. که جذب بالایی داشته باشند.و در دسترس ریشه های درخت قرار بگیرند.بهترین فرم گوگرد برای کشاورزی چه به صورت مایع و یا پودری به شکل سولفات گوگرد SO4 می باشد.
  • به دلیل ترکیبات ارگانیک باعث بهبود فعالیت میکرو ارگانیسم ها خواهد بود.میکرو ارگانیسم های خاک کار اصلی عملیات اکسید کردن عناصر غذایی را انجام می دهند.
  • باعث افزایش قابلیت جذب عناصر غذایی دیگر خواهد شد.
  • در صورت محلول پاشی برای درختان میوه باعث بالا رفتن استحکام پوست میوه در برابر سرمازدگی از جلوگیری از نفوذ سرما و در گرما جلوگیری ار تبخیر آب میوه خواهد شد.

گوگرد مایع آلی هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی کاربرد دارد. ابتدا به روش آبیاری و سپس به روش محلول پاشی برای تکمیل عملکرد و دفع آفات استفاده نمایید.

 

فروش گوگرد مایع ارگانیک:

خاک های ما به دلیل ساختار آهکی و شور و یا به دلیل استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی غیر استاندارد از حالت طبیعی خود خارج شده است.گوگرد آلی می تواند در بخش بهبود املاح خاک و افزایش باردهی و دفع آفات خاکزی مانند کرم سفید ریشه و سوسک ریشه خوار و بیماری های قارچی را نیز کنترل نمایید.گوگرد برای همه محصولات کاربرد به خاص خود را دارد. مثلا برای پیاز و سیر و خیار باعث افزایش بو و مزه خواهد شد.برای محصولات مانند پسته گردو بادام و دانه های روغنی باعث چرب تر شدن آن خواهد شد. برای محصولات مانند یونجه و تنباکو . کاهو و کلم باعث افزایش رشد برگ ها خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه: