مرجع فروش گوگرد مایع اصل

مرجع فروش گوگرد مایع اصل

گوگرد مایع اصل چه ویزگی دارد؟گوگرد به دو صورت پتروشیمی و (شیمیایی) و یا به صورت ارگانیک وجود دارد. که به دلیل تبلیغات نادرست و بی جا توسط برخی از واسطه ها متاسفانه کشاورزان اقدام به مصرف گوگرد مایع پتروشیمی و شیمیایی نموده اند. گوگرد مایع ارگانیک دارای مواد آلی و ریز مغذی های مفید می باشد. و بر خلاف گوگرد های شیمیایی و پتروشیمی گوگرد مایع اصل یک عنصر نمی باشد بلکه ما این محصول را به صورت یک کود فراوری و آماده برای مصرف نموده ایم.توصیه می کنیم تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را حتما مطالعه نمایید. با خرید گوگردهای ارزان قیمت شیمیایی و پتروشیمی باعث مرگ تدریجی باغ خود خواهید شد.

 

 

بهترین نوع گوگرد مایع کدام است؟

آیا همه گوگردهای مایع که در بازار وجود دارد یکسان هستند؟ بسیاری ازافراد از بی اطلاعی کشاورزان استفاده می کنند و با این استدلال که همه  گوگرد های مایع از گوگرد تشکیل شده اند و تفاوتی با هم ندارد گوگردهای بی کیفیت و دارای نا خالصی های بالا را به آنها می فروشند.برای آنکه بهترین نوع گوگرد مایع را بشناسیم باید در سه مرحله  مورد بررسی قرار دهیم.

  1. مواد پایه و اصلی گوگرد( نوع گوگرد پتروشیمی یا معدنی)
  2. میزان ناخالصی های موجود
  3. میزان درصد عناصر تشکیل دهنده آن (ایجاد توازن)
  4. فراوری و آماده سازی عناصر (غذایی آماده)

 

گوگرد پتروشیمی یا گوگرد معدنی؟

گوگرد پتروشیمی بخریم یا گوگرد معدنی؟ این سوال را بسیاری از ما می پرسند.قبل از پاسخ به این سوال ابتدا با این نوع گوگرد ها آشنا شویم.

  1. گوگردهای پتروشیمی که هنگام استخراج نفت و گاز بدست می آید و دارای مواد نفتی هستند.
  2. گوگردهای معدنی که از استخراج گوگردها در معدن بدست می آید.

مهمترین تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی در این مواد پایه می باشد.گوگردهای شیمیایی و پتروشیمی به دلیل آنکه دارای مواد نفتی می باشند.فاقد هر گونه مواد آلی می باشند و نمی توان به عنوان یک کود در نظر گرفت گوگردهای پتروشیمی بیشتر مصارف صنعتی دارند.اما چون به عنوان محصول جانبی در پتروشیمی تولید می شوند دارای قیمت پایین  هستند.در مرحله بعد عناصر موجود در گوگرد مایع باید مد نظر گرفنه شود.که بسیار مهم است.

 

جداسازی ناخالصی های گوگرد:

حتی اگر نوع گوگرد شما از گوگرد معدنی باشد در مرحله بعد نیاز است که املاح و ناخالصی ها این گوگرد معدنی گرفته شود. که یکی از این املاح سولفوریک موجود در ترکیب گوگرد می باشد. حتما حتما توجه نمایید که استفاده ار اسید سولفوریک چه به صورت جداگانه و چه به صورت موجود در گوگرد به محصول شما و خاک آسیب خواهد زد.

این روزها شاهد استفاده کشاورزان از اسید سولفوریک برای کاهش آهک هستیم و چون دارای قیمت پایین هستند دیگر به عواقب بعدی آن فکر نمی کنند که پس از مصرف به جز سمی کردن خاک و از بین بردن میکرو ارگانیسم های آن نتیجه ای نخواهد داشت. تاثیر میکرو ارگانیسم ها بسیار مهم است. همین قدر که حاصلخیزی خاک به مواد آلی و میکرو ارگانیسم رابطه مستقیم دارد.

 

میزان درصد عناصر تشکیل دهنده:

اینکه ما تصور می کنیم که گوگرد و یا هر کود دیگری زمانی با کیفیت است که دارای میزان عناصر با درصد بالا باشد. و این کاملا اشتباه و به صورت غلط در بین کشاورزان نهادینه شده است.آنچه در آزمایش ها و تحقیقات مشخص شده این است که دریافت بیش از حد یک عنصر یا کود توسط گیاه هیچ تاثیر در رشد آن نخواهد داشت بلکه باعث مسمومیت گیاه و ایجاد اختلال در جذب خواهد شد. در واقع بیش از نیاز گیاه الباقی ضرورتی ندارد.

 

آماده سازی و فراوری عناصر در گوگرد:

در مرحله بعد نیاز است که عناصر موجود در آن فرآوری و به میزان درصد آنها کنترل شود. منظور از کنترل این می باشد که درصد عناصر آن باید بر اساس ppm و آنجه مورد نیاز گیاه و درخت است باشد و همچنین این عناصر باید به صورتی فراوری بشوند فراوری یعنی چه؟ یعنی عناصر برای گیاه قابل جذب باشد و به عنوان یک غذا آماده باشد. همان طور ما گوشت را به صورت خام نمی توانیم مصرف نماییم و باید آن را به صورتی آماده و مهیا نماییم تا قابل مصرف باشد.

 

فروش گوگرد مایع اصل:

گوگرد مایع اصل دارای مواد آلی مانند نیتروژن و کربن آلی و گوگرد ارگانیک که همچنین اسید آمینه ها می باشد.و ویژگی دیگر آن دفع آفات از محصولات می باشد.و نیز هیچ گونه آسیبی و خطری برای محصول شما ندارد.تملاح و مواد ناخالصی آن گرفته شده و به صورت یک کود کامل و ارگانیک می باشد. در صورت تمایل حتما مزایایی گوگرد مایع ارگانیک را مطالعه نمایید تا با آن بیشتر آشنا شوید.در مرجع فروش گوگرد مایع شما به صورت مستقیم از تامین کننده آن را دریافت می نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

طریقه مصرف کود هیومیک:

 

تماس با ما