فروش گوگرد مایع گلپایگان

فروش گوگرد مایع گلپایگان


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/acidchem/gogerdmayeh.ir/wp-content/plugins/devorion-related-post/devorion-related-post.php on line 92

 گوگرد مایع گلپایگان به دلیل تاثیرات فوق العاده و عدم عوارض خوشبختانه مورد تقاضا بسیاری از کشاورزان در سراسر کشور قرار گرفته است. گوگرد مایع گلپایگان چه نوع گوگردی می باشد؟ گوگرد مایع گلپایگان مواد اصلی آن از گوگرد معدنی می باشد و عناصر آن فراوری شده و غنی سازی شده هستند. این خواص برای شما (افزایش باردهی و دفع آفات و اصلاح خاک و کمک به جذب عناصر)موجود در کودها را به ارمغان خواهد آورد.در مهم ترین مزیت گوگرد آلی گلپایگان (نداشتن عوارض) برای کشاورزی شما می باشد. در اینجا به بررسی کیفیت و عناصر گوگرد مایع آلی گلپایگان می پردازیم.

 

ویژگی گوگرد مایع آلی گلپایگان:

گوگرد مایع ارگانیک گلپایگان به دلیل خواص و عناصر موجود در ترکیب خود توانسته نظر بسیاری از کشاورزان و فعالان در حوزه فروش کود را به خود جلب نمایید. مهمترین ویژگی این کود عباتند از:

  • به سرعت پس از مصرف توسط ریشه جذب می شود و تاثیر گذاری آن پس از مصرف قابل مشاهده می باشد.و نیازی به استفاده از مواد مانند تیوباسیلوس و یا بنتونیت ندارد.
  • به خوبی با آب ترکیب می شود و به راحتی هم در آبیاری و هم به روش محلول پاشی قابل استفاده می باشد.
  •  عناصر آن کاملا با میزان استاندارد و مشخص با هم ترکیب شده اند و( اصل توازن) در آنها کاملا رعایت شده است.یعنی میزان درصد عناصر آن در آزمایشگاه کنترل شده است.
  • گوگرد مایع آلی یک کود ترکیبی می باشد و به تنها بخشی از آن گوگرد بوده و عناصری مانند مواد آلی و ریز مغذی ها نیز در ترکیب آنها وجود دارد.
  • عناصر آن کاملا فرآوری شده و آماده برای جذب توسط ریشه درخت و گیاه می باشد. قابلیت جذب بالا برای همه کودها مهم می باشد.
  • به دلیل ترکیب ارگانیک هیچ گونه خطری و ضرری برای گیاهان و خاک و محصول و کشاورز نخواهد داشت.
  • گوگرد به طور طبیعی برخی از آفات را از بین می برد و برخی را نیز دفع خواهد کرد.و بسیاری از بیماریها قارچی را کنترل می کند.
  • عامل افرایش مقاومت محصول و درختان در برابر گرما و سرما خواهد شد.

 

 

تاثیر گوگرد مایع آلی:

چرا گوگرد مایع آلی تاثیر بیشتری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید عنوان کرد که گوگرد مایع آلی در واقع یک کود از ترکیب عناصری مانند نیتروژن، فسفر، کربن، و گوگرد می باشد که تمام این عناصر مهم برای رشد و ادامه حیات گیاهان می باشد. و پس از مصرف باعث تولید پروتئین در گیاه خواهد شد که عملکرد بهتر درخت و افزایش باردهی را در پی خواهد داشت یکی دیگر از تاثیرات آن این است که خاک های شور و قلیایی و آهکی  را میتوان با آن اصلاح کرد و تا حد بسیار زیادی عملکرد کودهای دیگر را افزایش داد.  تاثیرات گوگرد مایع آلی را می توانید مشاهده نمایید.

 

 فروش گوگرد مایع گلپایگان:

گوگرد مایع برای محصولاتم  استفاده کنم؟ عنصر گوگرد برای تمامی محصولات مناسب می باشد اما به شرطی که گوگرد مایع آن از املاح و مواد ناخالص و مضر تصفیه شده باشد. و مصرف آن باعث ایجاد سوختگی و نکروز نگردد. میخواهم بگویم که هر گوگرد مایعی برای مصرف مناسب نیست.گوگرد مایع آلی مخصوص مصارف کشاورزی با تاثیرات چندگانه در گلپایگان تولید شده است. برای خرید مستقیم گوگرد مایع گلپایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

خرید کود افزایش باردهی:

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تماس با ما