قیمت گوگرد معدنی مایع

قیمت گوگرد معدنی مایع

قیمت گوگرد معدنی با قیمت گوگرد معدنی پودری و یا گوگردهای پتروشیمی و پالایشگاهی را اگر بخواهیم بررسی نماییم به این نتیجه خواهیم رسید که گوگرد مایع معدنی به نسبت گوگردهای پودری (پالایشگاهی و معدنی) مقروم به صرفه تر خواهد بود.البته گوگردهای مایع در کل به دلیل کاربرد آسان و ساده و جذب سریع تر به نسبت گوگردهای پودری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.نگته ای در قیمت گوگرد معدنی مهم است کاهش ناخالصی های غیر مفید و نیز ارزش غذایی بالای آن می باشد.

 

تفاوت گوگرد معدنی با پتروشیمی:

گوگرد معدنی همان طور که از نام آن مشخص است از معادن روی سطح زمین بدست می آید و کیفیت بهتری نسبت به گوگرد پتروشیمی دارد.گوگرد پتروشیمی از سطح زیر زمین همراه با مواد نفتی استخراج می شود و این نوع گوگرد به دلیل مواد نفتی آب گریز و غیر قابل جذب می باشد و برای کشاورزی مناسب نمی باشد. البته گوگرد معدنی نیز برای قابلیت مصارف کشاورزی مورد تصفیه قرار گیرد و املاح و ناخالصی های آن گرفته شود. و عناصر آن نیز سولفاته بشه تا برای جذب بسیار برای گیاه و درختان آماده بشه.

 

ویژگی یک گوگرد مایع با کیفیت:

اگر بخواهیم یکی از ویژگی های یک کود گوگرد مایع با کیفیت را بیان کنیم چند خاصیت را می توان در نظر گرفت.البته این خواص را نباید صرفا به نوشتن و یا دارا بودن اکتفا کرد بلکه در عملکرد کود گوگرد باید مشهود باشد و تاثیرات آن را نیز پس از مصرف ببینیم.

  1. قابلیت جذب و دریافت آن توسط گیاه و یا درخت بالا باشد.در بسیاری از موارد کودی که ما مصرف می کنیم میزان که مد نظر ما می باشد توسط ریشه دریافت نمی شود و آن هم به دلیل نوع خاک و املاح داخل آن می باشد. قابلیت جذب برای  کود ها کشاورزی بسیار مهم است.
  2. ترکیبات آن باعث برهم زدن توازن عناصر در خاک نشود. ممکن است شما با مصرف یک کود باعث افزایش یکی از عناصر در خاک شوید و این افزایش بیش از حد و بی مورد خود باعث ایجاد مشکل در روند جذب مواد  غذای دیگر شود. به  همین دلیل استفاده ار کودهای با درصدهای کنترل نشده مثلا ۶۰ درصد و ۷۰ درصد توصیه نمی شود زیرا نه تنها به کشاورزی شما کمک نخواهد کرد بلکه باعث ایجاد مشکل می شود.
  3. کدام نوع را مصرف کنیم؟ کود گوگرد مایع دارای عناصر فراوری و غنی شده است.یک غدایی آماده برای جذب ریشه ها می باشد. می دانید که عناصر برای جذب باید تغییر ساختار داده شوند و از صورت خام به حالت مورد نظر ما تغییر کنند که در فرایند تولید این عملیات بر روی آنها انجام می شود.
  4. باعث نکروز و کلروز نشود. یا بهتر بگویم باید ارگانیک باشد.گوگردهای مایع بسیاری وجود دارد که پس از مصرف باعث خشک شدن محصولات و درختان یا موجب آلوده شدن خاک شده و راهی برای جبران آن وجود ندارد. 

این چند ویژگی برای یک گوگرد مایع با کیفیت را درنظر داشته باشید که در انتخاب بهتر تصمیم گیری نمایید.

 

قیمت گوگرد معدنی :

قیمت گوگرد معدنی و عملکرد به مراتبط بالاتر از دارند.در حال حاضر قیمت گوگرد معدنی بین ۲۵ الی ۳۰ تومان می باشد. قیمت گوگرد مایع اصل را با تاثیرات عناصر آن و قیمت لیتری مشاهده نمایید. یک تذکر جدی برای کشاورزان عزیز از گوگردهای ارزان قیمت که دارای ناخالصی ها مضر هستند و یا از گوگردهای پودری که به صورت خام از معادن آورده می شود و عملیات جدا سازی بر روی آنها انجام نشده پرهیز نمایید.گوگرد مایع اصل را در این مقاله بهتر بشناسیم.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن:

تماس با ما