مرجع فروش کود پاییزه( کود کامل)

مرجع فروش کود پاییزه یک پیشنهاد ویژه برای باغداران جهت کوددهی پاییزه دارد.کود پاییزه باعث افزایش مقاومت درختان در برابر تنش های سرمایی در زمستان خواهد شد. و همچنین باعث جوانه زنی بهتر در اوایل بهار خواهد شد.البته این بخش از مزیتهای کود دهی در پاییز می باشد. پیشنهاد مرجع فروش کود پاییزه یک کود کامل ماکرو و یک غذای آماده و با جذب سریع برای درختان را توصیه می کند. در اینجا قصد داریم مزیت های کود دهی در پاییز و نیز معرفی کود مناسب را برای شما بیان کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مزیت های کود دهی درختان در پاییز؟

مرجع فروش کود پاییزه( کود کامل)

 شاید این سوال پیش بیاد که پاییز درختان نه میوه دارند و نه شکوفه ای که نیاز به کود داشته باشد و شاید این یک هزینه اضافی تلقی شود.کود دهی در پاییز برای درختان ۲ مزیت بسیار مهم را دارد

  •  یکی از مزیت های کود دهی در پاییز باعث افزایش مقاومت درختان در برابر سرمای زمستان خواهد شد. در برابر برخی از تنش های زمستان نیاز هست که درخت تقویت شود زیرا ریشه در حال فعالیت است و نیاز به غذا دارد و فقط این میزان در فصل تابستان بیشتر و در پاییز کمتر خواهد بود.هر موجود زنده ای نیاز به غذا دارد.حتی در فصل زمستان که درخت در حالت خواب می باشد نیاز است که ریشه غذایی کافی در دسترس داشته باشد.
  • با کود دهی در پاییز درخت انرژی از دست رفته خود را که برای ثمر دهی محصول از دست داده است مجدد به دست می اورد و در اوایل بهار با یک انرژی بسیار بالا بتواند جوان زنی را داشته باشد و در بهار نیز تنش های سرمایی وجود دارد که نیاز به افزایش مقاومت درختان است.

 

معرفی کود پاییزه با کیفیت:

مرجع فروش کود پاییزه( کود کامل)

حالا که تصمیم گرفتیم از کود پاییزه استفاده کنیم نیاز است که این کار را به درستی انجام دهیم برای این کار انتخاب یک کود کامل و آماده بسیار مناسب می باشد. برای این منظور بهتر است از کودهای ماکرو و میکرو استفاده کنیم البته کودهای دیگر ی نیز  می توان مصرف نمود اما بر اساس بازدهی بهتر است از کودهای که دارای عناصر نیتروژن ، فسفر ،گوگرد ، کلسیم ، آهن ، بور منیزیم، اسید هیومیک و اسید فولیک استفاده کرد. میزان درصد این عناصر بسیار مهم می باشد مثلا نیتروژن باید دارای درصدی بین ۴ الی ۶ درصد باشد. و لازم است که برای تهیه کود آن را حتما از منابع مطمئن و معتبر خریداری کنید. و از مصرف خود سرانه با درصد های غیر استاندارد خودداری کنید.

 

مرجع فروش کود پاییزه:

مرجع فروش کود پاییزه( کود کامل)

کود اکتیول برمیستون( ماکرو) و مکس برمیستون(میکرو) به عنوان کود پاییزه بسیار مناسب می باشد. این کودها علاوه بر تقویت ریشه عامل دفع آفات نیز می باشد. و حشراتی مانند سوسک ها و کنه های که در سطح زیرین ریشه قرار دارند را بتواند دفع کند این حشرات در پاییز و زمستان به ریشه می چسبند و در بهار از آن تغذیه می کنند.یکی دیگر از مزیت این کودها غذایی کامل و آماده می باشد که در اختیار ریشه قرار می گیرد و ریشه به راحتی آنها را بدون مزاحمت جذب می کند. و برای جذب آن ریشه به زحمت نمی افتد.برای خرید کود اکتیول ماکرو با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع :

طریقه مصرف کود هیومیک:

کود پاییزه با قیمت مناسب :

تماس با ما