فروش گوگرد مایع درجه یک

مرجع فروش گوگرد مایع درجه یک

گوگرد مایع درجه یک را چگونه می توان تشخیص داد.؟ کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب می باشد؟ گوگرد مایع اصل یا همان گوگرد مایع آلی بهترین نوع گوگرد برای کشاورزی می باشد.زیرا این گوگرد به نحوی غنی سازی و آماده سازی شده است که به حالت سولفات می باشد. در بسیاری از موارد استفاده از گوگردهای مایع نه تنها مزیتی ندارد بلکه باعث آسیب و گیاه سوزی نیز می شود. البته این موضوع در همه کودها نیز وجود دارد. زیرا این نوع از گوگردها دارای ناخالصی ها و میزان درصد عناصر آنها کنترل شده نمی باشد و در واقع توازن در آنها خیلی رعایت نشده است.. برای آشنایی با گوگرد مایع درجه یک با ما همراه باشید.

 

کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب است؟

گوگردی که برای کشاورزی ما باید در اختیار گیاهان و درختان قرار دهیم به فرم سولفات باید باشد. این نوع از گوگرد به خوبی توسط فعالیت های میکروبی خاک تجزیه می شود.مواد آلی در این میان نقش بسزایی در میزان فعالیت میکرو ارگانیسم های خاک دارند.پس بهتر است گوگرد ما (دارای مواد آلی) نیز باشد که فرایند تجزیه به خوبی انجام شود. تا این فرایند انجام نشود گوگرد توسط ریشه دریافت نخواهد شد.برای اینکه بدانیم گوگرد پودری بهتر است یا مایع می توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

 

 

میزان مصرف گوگرد مایع ارگانیک:

در ادامه مبحث بالا این را مورد توجه قرار دهید که میزان مورد نیاز و مصرف (گوگرد مایع ارگانیک) برای محصولات متفاوت بین( ۱۵ الی ۲۰لیتر)  برای کحصولات زارعی در هر هکتار توصیه شده است.برخی از کشاورزان در برای صرف جویی در هزینه ها اقدام به گوگرد ۷۰ درصد یا ۵۰ درصد می نمایند تا میزان مصرف را به جای ۱۲ لیتر به ۵ یا ۲ لیتر برسانند.این در حالی است که میزان مصرف عناصر لازم را باید در نظر گرفت.و عملا شما با کاهش میزان مصرف برای گیاهان جهت جلوگیری از سوزندگی عملا عملکرد را کاهش می دهد.

 

گوگرد مایع درجه یک:

 گوگرد باید به فرم سولفات SO4 باشد تا به راحتی بتواند در خاک حرکت کند. و در دسترس ریشه قرار بگیرد. اکسید شدن و سولفات شدن را میکرو ارگانسیم ها و قارچ های مفید درون خاک بر عهده دارند. مواد آلی در افزایش فعالیت این باکتری ها و کودهای زیستی خاک نقش کلیدی دارد. پس توصیه می کنمی هم در گوگرد و هم در کودهای کشاورزی از مواد آلی استفاده کنید.ویژگی های دیگری را نیز باید داشته باشد که بتوان به عنوان یک گوگرد مایع درجه یک معرفی کنیم. برخی از این موارد را بیان می کنیم که به شرح زیر می باشد.

  • اولین مورد که به نظر می رسد حلالیت بالا در آب و واکنش نشان دادن با آن می باشد. این موضوع در عملکرد گوگرد بسیار موثر خواهد بود.
  • گوگرد ما از نوع معدنی باشد چه پودری و چه مایع و اینکه عناصر و ناخالصی های آن کاهش داده شده باشد و به حداقل برسانیم و می توان گفت که تصفیه شده باشد و تاثیر منفی بر روی خاک و درخت و مصرف کننده نداشته باشد.
  • بهتر گوگرد ما همراه مواد مانند کلسیم و یا مواد آلی و ریز مغذی ها همراه شده باشد. این باعث چند برابر شدن عملکرد آن خواهد شد.
  • عنصر سولفور یا گوگرد ما باید دارای توازن باشد و به میزان لازم و مورد نیاز باشد لزومی بر درصد های بالا نمی باشد.
  • قابلیت ترکیب با کودهای دیگر مانند اسید هیومیک و کودهای NPK وماکرو و ریز مغذی ها مانند آهن و روی و منگنز را داشته باشد.

 

گوگرد مایع درجه یک به ترکیب و میزان عملکرد می باشد.برای مصارف کشاورزی صرفا به عنوان گوگرد معدنی و یا درصد بالا توجه نباید کرد. موارد مهمتری وجود دارد که عملکرد گوگرد را تحت تاثیر آنها قرار دارد. پس توصیه می شود که قبل از خرید مطالعه نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع آلی:

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

طریقه مصرف کود هیومیک: