مرجع فروش گوگرد مایع کامل

مرجع فروش گوگرد مایع کامل

 گوگرد مایع کامل یک محصول منحصر به فرد و بسیار کاربردی برای کشاورزان و باغدارانی که دچار مشکل عملکرد درختان و گیاهان و همچنین عدم تاثیر گذاری عناصر و کودهای دیگر هستند گوگرد مایع کامل از گوگرد های شیمیایی و پتروشیمی کاملا جدا می باشد و فقط می توان گفت یک تشابه اسمی دارند.اگر شما مقاله  تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که این دو نوع گوگرد کاملا متفاوت هستند و فقط تشابه اسمی دارند و زیرا گوگرد های پتروشیمی و شیمیایی فقط برای مصارف صنعتی مناسب هستند.و اما گوگرد مایع کامل چیست؟ با ما همراه باشید.

 

 

گوگرد مایع کامل چیست؟

برای شناخت بهتر گوگرد مایع کامل از ۲ دیدگاه می توان اینگونه گفت که هم نوع و ساختار گوگرد آن و هم ترکیبات داخل آن به صورت کامل می باشد.گوگرد آن دارای کمترین نوع املاح و ناخالصی می باشد.و همچنین میزان درصد عنصر سولفور یا همان گوگرد آن ۲۰% است که کاملا بر اساس اصل توازن و تعادل در عناصر غذایی می باشد.در ترکیب آن به غیر از گوگرد عناصر دیگری مانند فسفر و پتاسیم با میزان ۲% می باشد و ماده آلی ( نیتروژن ۱۵% و کربن ۶%) که باعث فعال سازی میکرو ارگانیسم خاک خواهد شد.ویژگی های ساختاری آن عبارتند از

  • قابلیت بالایی در جذب به دلیل آنکه فرم این گوگرد از نوع سولفات است پس به خوبی توسط ریشه جذب خواهد شد.
  • حلالیت ۱۰۰% درون آب بدون هیچ مشکلی و یا دو فاز شدن
  • ارزش غذایی بالا به دلیل وجود ماده آلی و فسفر و پتاسیم
  • کاهش شوری و بی کربنات اب

 

 

تاثیر مواد آلی در خاک:

مواد آلی به دلیل نوع اقلیم آب و هوای ایران در بسیاری از خاک های ما وجود ندارد.که کمبود این مواد نه تنها بر روی نوع ساختار خاک های ما بلکه بر روی عملکرد عناصر موجود در کودها نیز تاثیر بسزایی دارد.املاحی  مانند آهک و یا شوری و حالت قلیلیی که در خاک های ما وجود دارد و همچنین نوع ساختار خاک های  ما که در برخی مناطق شنی و یا  آنکه بافت خاک بسیار سفت و فشرده می باشد. نیاز به مواد آلی بسیار احساس می شود. از این رو لازم است که استفاده از این مواد در دستور کار قرار بگیرد. یا به صورت مستقیم و یا همراه با کودهای که از این مواد در ترکیب خود دارند.بخشی از تاثیرات مواد آلی بر خاک به شرح زیر می باشد.

  1. افزایش ظرفیت و نگهداری رطوبت در خاک
  2. کمک به جذب و آزاد سازی بهتر عناصر در خاک
  3. افزایش تحرکات میکرو ارگانیسمی و کودهای زیستی طبیعی در خاک
  4. پایداری خاک و جلوگیری از فرسایش آن
  5. ایجاد شرایط محیطی مطلوب برای در دسترس قرار دادن بهتر عناصر برای گیاهان

یکی از منابع دیگر به غیر از گوگرد مایع کامل که برای تامین مواد آلی مناسب است و باعث حاصل خیزی خاک و آزاد سازی عناصر دیگر می شود اسید هیومیک اصل می باشد که در کنار گوگرد مایع کامل نیز می توان استفاده کنیم.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

طریقه مصرف کود هیومیک:

تماس با ما