مرجع فروش گوگرد مایع کشاورزی راسکود

مرجع فروش گوگرد مایع کشاورزی راسکود

گوگرد مایع کشاورزی برای آنکه عملکرد بهتری داشته باشد ابتدا باید در خاک  توسط باکتری ها و قارچ ها مفید اکسید شود. در  صورت عدم اکسید شدن گوگرد و یا همان سولفاته شدن قابلیت مصرف برای گیاه را ندارد. این برای همه گوگردهای مایع و پودری صدق می کند.خاصیت چند گانه گوگرد سبب شده که بتوان بسیاری از مشکلات خاک ها و آفات را تا حد زیادی بر طرف نمود. این مزیت به عملکرد بهتر عناصر دیگر و تقویت سیستم ایمنی و مقاومت درخت خواهد شد. متاسفانه گوگرد هایی صنعتی و پتروشیمی را به دلیل قیمت ارزان جای گوگرد مایع کشاورزی مصرف می کنند که عوارض ناشی از آن به مرگ تدریجی درخت می انجامد.

 

 

چرا گوگرد های شیمیایی و پتروشیمی ارزان قیمت هستند؟

گوگردهای مایع که ما در مورد آنها صحبت می کنیم و برای کشاورزی مناسب هستند (دارای ۲ ویژگی)در پایه مواد تشکیل دهنده هستند. اولا از(گوگردهای معدنی) در تولید آنها استفاده شده است. و دوماً به عنوان یک کود (دارای مواد آلی) مانند کربن آلی و گوگرد آلی و نیتروژن آلی هستند.و سوماً میزان درصد گوگرد آنها ۲۰ درصد و تصفیه شده است و دارای کمترین ناخالصی می باشد.در حالی که گوگردهای شیمیایی و پتروشیمی از گوگردهای معدنی نمی باشند و فاقدهر گونه مواد آلی هستند و نکته مهم این است که درصد گوگرد و عناصر آنها کنترل نشده می باشد و دارای املاح و ناخاصی های زیادی هستند. که بیشتر برای مصارف صنعتی مناسب هستند. لارم است برای اطلاع  بیشتر تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را مطالعه نمایید.

 

 

تاثیر گوگرد مایع آلی بر خاک :

گوگرد مایع کشاورزی به عنوان یک کود پرمصرف برای همه کشاورزان شناخته شده می باشد.تاثیرات گوگرد مایع ارگانیک هم بروی محصول و هم بروی خاک آنقدر قابل توجه و دارای ارزش غذایی می باشد که نمی توان از مصرف آن چشم پوشی کرد.گوگرد تاثیراتی بروی خاک دارد که به برخی از موارد آن می پردازیم.

  1. کاهش میزان ph و آهک خاک که مانع جذب عناصر در کود های می شود.
  2. مواد آلی موجود در این گوگرد باعث افزایش فعالیتهای میکرو ارگانیسمی خاک می شود که برای قابلیت جذب مواد و عناصر بسیار مفید می باشد.
  3. کاهش سمیت خاک یکی از ویژگی های این محصول می باشد و به دلیل ارگانیک بودن و عدم نیاز به مصرف گوگرد های شیمیایی که حاوی اسید سولفوریک هستند.
  4. اصلاح ساختاری خاک با تغییر نسبت سدیم به پتاسیم
  5. افزایش ظرفیت و نگهداری رطوبت در خاک که باعث ایجاد مقاومت گیاه و درختان در برابر کم آبی خواهد شد.

این بخش از تاثیرات گوگرد مایع ارگانیک برخاک خواهد بود اما مزایایی گوگرد مایع ارگانیک به همین موارد نمی باشد. گوگرد مایع ارگانیک دارای ویژگی خاص می باشد که هر کدام از عناصر آن برای شما کاربردی و مفید خواهد بود.البته کودهای دیگر نیز مانند کود هیومیک اسید تاثیرات همانند گوگرد مایع ارگانیک و حتی بیشتر از آن بروی خاک دارند. که می توانید از آنها برای اصلاح و بهبود ساختار خاک استفاده نمایید.

 

ویژگی خاص گوگرد مایع کشاورزی:

یکی از ویژگی های مهم که گوگرد مایع باید داشته باشد این است که قابلیت حل شوندگی خوبی در آب داشته باشد. این قابلیت باعث می شود به صورت یک نواخت هم در محلول پاشی و هم در آبیاری توزیع شود.گوگردهای مایع آلی به دلیل آنکه به صورت سولفاته هستند و قابلیت جذب بالایی دارند به سرعت توسط ریشه در آبیاری و برگ و ساقه در محلول پاشی جذب می شوند. و چسبندگی خوبی نیز دارند. منظور از چسبندگی این است که روی سطح برگ و ساقه ماندگاری بیشتری دارند. مواد آلی در گوگرد عامل در دسترس قرار گرفتن و مانع آبشوی گوگرد خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

طریقه مصرف کود هیومیک:

قیمت گوگرد مایع آلی:

تماس با ما