کود گوگرد مایع کامل راسمکس RASMAX

فروش گوگرد مایع یک از کودهای پرمصرف می باشد که هم به صورت تکی و هم همراه کودهای دیگر می توان مصرف نمود. گوگرد مایع که برای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد به دو نوع گوگرد شیمیایی و گوگرد ارگانیک می باشد. اما آیا هر نوع گوگرد مایعی را می توان مصرف کرد؟ کدام گوگرد مایع برای کشاورزی مناسب تر می باشد؟ ما توصیه می کنیم که برای مصارف کشاورزی از گوگرد مایع ارگانیک استفاده نمایید. مزایایی گوگرد مایع ارگانیک نسبت به گوگرد مایع شیمیایی عملکردی بهتری دارد.

 

گوگرد مایع یا گوگرد پودری بخریم ؟

بسیاری از دوستان از ما سوال می پرسند که کدام گوگرد بهتر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید در نظر داشت که مورد مصرف شما در کجا و در چه شرایطی می باشد.گوگرد برای جذب بهتر و تجزیه به دو عامل اصلی رطوبت کافی، دما مناسب، نیاز دارد.در واقع باید این عوامل را برای تجزیه بهتر گوگرد مهیا کنیم .گوگرد مایع به دلیل داشتن رطوبت دارای قابلیت جذب بهتر می باشد.اما در برخی از موارد مثلا استفاده به عنوان کود پاییزه و یا زمستانه می توان از گوگرد پودری همراه با کود حیوانی و دیگر کودهای پودری استفاده نمود.گوگرد پودری یا گرانولی پتروشیمی یا شیمیایی اصلا مناسب برای کشاورزی نمی باشد دلیل این موضوع را در مقاله بررسی گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی ارزیابی کنید.منظور ما گوگردهای معدنی تصفیه شده می باشد.

 

انواع کود گوگرد مایع :

گوگرد در ابتدا فقط به صورت جامد و پودری در کشاورزی مورد مصرف قرار می گرفت. پس از نحقیقات مهندسین علوم شیمی موفق به تولید گوگرد مایع شدند. گوگرد مایع نسبت به پودری آن دارای مزیت های خوبی می باشد که مهمترین آن می توان به قابلیت جذب بالا در خاک اشاره نمود. گوگردهای مایع نیز به ۲ نوع گوگرد مایع ارگانیک و گوگرد مایع شیمیایی یا پتروشیمی تقسیم می شوند.که توصیه ما به کشاورزان استفاده از گوگرد مایع ارگانیک می باشد.گوگرد شیمیایی به غیر ازعنصر گوگرد دارای ناخالصی های دیگری مانند اسید سولفوریک نیز می باشد.اما گوگرد مایع ارگانیگ به دلیل نوع فرایند تولید آن دارای کیفیت بهتری می باشد که قیمت بالاتری هم خواهد داشت. برای تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی این مقاله را مطالعه نمایید.

 

کدام گوگرد مایع برای کشاورری مناسب است؟

گوگرد مایع شیمیایی و گوگرد مایع ارگانیک هر ۲ نوع آن در کشاورزی مصرف می شود.بسیاری از کشاورزان به دلیل آنکه به میزان درصد گوگرد توجه دارند از گوگرد شیمیایی استفاده می کنند و برخی به میزان عملکرد و کیفیت کود توجه دارند که گوگرد مایع ارگانیک استفاده می کنند.برای اینکه کدام یک از این ۲ نوع گوگرد دارای کیفیت بهتری هستند پیشنهاد می کنم مقاله ای که مربوط به مقایسه گوگرد ارگانیک با شیمیایی را مطالعه نمایید.گوگرد مایع ارگانیک (دارایی ۲ مزیت خاص) می باشد که گوگرد مایع شیمیایی آنها را ندارد. و این تفاوت برای ما بسیار مهم است. به طوری که برخی گوگرد شیمیایی را یک عنصر در نظر می گیرند اما گوگرد مایع ارگانیک به دلیل نوع عناصر و مواد آلی که در محلول خود دارد می توان تحت عنوان یک کود در نظر بگیریم.

 

مرجع فروش گوگرد مایع:

فروش گوگرد مایع آلی با استقبلا خوبی روبرو شده است . این به دلیل تفاوت های گوگرد آلی ارگانیک با گوگرد شمیمیایی می باشد.تصور اکثر کشاورزان این است که گوگرد مایع شیمیایی به دلیل بالا بودن میزان درصد گوگرد آن بهتر است.نکته دقیقا در همین جا می باشد. بیشتر بودن درصد یک عنصر در یک کود نشان دهنده عملکرد بهتر آن نمی باشد.برای آشنایی با تاثیرات گوگرد مایع ارگانیک خبر مربوط به آن را مطالعه نماید.یک توصیه برای کشاورزان عزیز قبل از مصرف هر گونه کود حتماً خاک را برای دریافت عناصر آماده نمایید.زیرا برخی عناصر در خاک از جذب و اکسید شدن املاح درون کود جلوگیری می نمایند.

 

جهت خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اسید اصل از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن:

تماس با ما