معرفی کود پاییزه برای درختان میوه

معرفی کود پاییزه برای درختان میوه

 معرفی کود پاییزه مناسب برای درختان می تواند سال کشاورزی خوبی برای شما به ارمغان داشته باشد.کود دهی پاییزه  یکی از مهمترین وعده های غذایی برای درختان و همچنین اولین مرحله کوددهی در باغات محسوب می شود.کود دامی بایوجمی با دارا بودن ماده آلی و عناصر غذایی و ریز مغذی های یک وعده کامل غذایی برای درختان شما در پاییز می باشد. البته این کود برای تمام مارحل رشد قابل مصرف است.این کود توسط شرکت دانش بنیان کیمیا پالایش اختراع شده که دارای قدرت عملکردی فوق العاده و قابلیت جذب بسیار بالایی نسبت به کودهای دامی فله و مشابه خود دارد.از طرفی نیز کاملا پوسیده و فراوری شده می باشد که هیچ گونه بیماری قارچی و آفاتی را به همراه ندارد.

 

معرفی کود پاییزه بایوجمی:

 کود های پاییزه باید حتما دارای دو ویژگی مهم باشند تا عملکردی خوب و مطلوبی برای ما داشته باشند.اول آنکه فرم آن به شکلی باشد که گیاه به راحتی بتواند آن را جذب نمایید.یعنی اگر قراره کود دامی مصرف کنید حتما باید کاملا پوسیده باشد و اگر عناصر غذایی مانند فسفر و پتاسیم و گوگرد و…. استفاده می کنید باید به فرم سولفات باشد.و دوم آزاد سازی آن به تدریج انجام شود و در برابر آب شوی مقاوم باشد.به دلیل آنکه پاییز خاک سرد است و ریشه تحرک زیادی ندارد لازم است که حتما به فرم کود توجه نماییم.کود بایوجمی که یک کود آلی است این دو شرط مهم را دارا می باشد و در هر شرایطی و با هر خاکی قدرت جذب بالا و عملکرد خوبی را دارد.استفاده از کودهای دامی نپوسیده و یا دارای قارچ و بیماری و آفات نه تنها هیچ تاثیر مثبتی ندارد بلکه بسیار می تواند باعث ایجاد مشکلات و بیماری برای درختان شما شود.

یکی از اهداف ما از کود دهی در پاییز در کنار تقویت درختان این است که خاک را نیز اصلاح کنیم.که بهترین گزینه برای اصلاح ساختار و تقویت خاک از لحاظ بیولوژی و شیمیایی استفاده از کود های آلی مانند کود دامی،هیومیک اسید و…. می باشد.

ماده آلی قلب تپنده خاک شما می باشد تمام عملیات که در خاک برای جذب مواد غذایی انجام می شود توسط میکرو ارگانیسم و باکتر های مفید صورت می گیرد.که فعالیت آنها به ماده آلی بستگی دارد.

با مصرف کود آلی بایوجمی با یک تیر دو هدف را خواهید زد هم تقویت درختان و هم اصلاح خاک با تامین ماده آلی که به عملکرد بهتر عناصر دیگر کمک خواهد کرد.

آنالیز و ترکیبات کود بایوجمی:

معرفی کود پاییزه برای درختان میوه

 

معرفی کود پاییزه بایوجمی صرف برای مصرف کود پاییزه نمی باشد.و چون این کود یک کود کامل است برای افزایش باردهی ور فصل بهار و تابستان نیز مصرف می شود.شما در کنار کود بایوجمی می توانید از ترکیبات عناصر دیگر نیز برای کود پاییزه خود استفاده کنید که در صورت تمایل مقاله بهترین ترکیب کود پاییزه را مطالعه نمایید.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اسید اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع :

طریقه مصرف کود هیومیک:

قیمت کود بایوجمی:

چه کودی برای افزایش نتاژ یونجه مناسب است؟

قیمت گوگرد مایع آلی:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *