ویژگی گوگرد آلی معدنی همراه با 4 عنصر اصلی

ویژگی گوگرد آلی معدنی همراه با ۴ عنصر اصلی

گوگرد آلی معدنی از لحاظ عملکردی و ساختار بهترین نوع گوگرد برای مصارف کشاورزی می باشد.در بحث گوگرد ما باید به دو مورد مهم توجه نماییم اول آنکه به نوع و ساختار خود عنصر توجه نمایید و دوم میزان کارایی آن را باید در نظر گرفت.از مزیت های گوگرد برای کشاورزی کم و بیش همه ما اطلاعاتی داریم اما آیا هر نوع گوگردی که ما مصرف نماییم نتایج یکسان به بار خواهد آورد؟قطعا خیر اینجاست که تفاوت در ویژگی های عناصر مطرح می شود.در این مقاله برخی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد گوگرد آلی معدنی را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

 

معرفی گوگرد آلی با ۴ عنصر اصلی:

همان گونه که بیان کردیم ترکیبات و نوع ساختار عناصر برای ما بسیار مهم است.سه ویژگی های مهم گوگرد آلی معدنی در ارزش غذایی بالا و جذب و عملکرد بالا و تقویت کننده خاک است.این گوگرد به شکل مایع است و فرم و ساختار سولفور(گوگرد) آن به شکل سولفات SO4 می باشد.نکته بعدی این است که همراه این گوگرد عناصر غذایی با ارزشی مانند پتاسیم و فسفر به میزان ۲% الی ۳ % نیز قرار دارد.و ترکیب مهمی که در اسم این گوگرد نیز مشخص است یعنی ماده آلی که متشکل از نیتروژن آلی۱۵% و کربن آلی۶% است.که در کنار خاصیت اصلاح کنندگی خود گوگرد این ماده آلی هست که به فعالیت بهتر میکرو ارگانیسم خاک کمک می کند و باعث حاصل خیزی خاک می شود.

 

 

ویژگی های گوگرد آلی معدنی:

ویژگی گوگرد آلی معدنی همراه با 4 عنصر اصلی

وقتی صحبت از ویژگی های یک محصول می شود در اصل منظور تفاوت و مقایسه آن با سایر محصولات مشابه مد نظر است.در خصوص تاثیرات گوگرد در کشاورزی قبلا صحبت کردیم و اکثر ما مطالبی را می دانیم امروز در خصوص ویژگی های خود گوگرد آلی معدنی می خواهیم مواردی را بیان کنیم.

  • قابلیت جذب بالا و سریع هم در داخل خاک و هم از طریق برگ و بدون نیاز به هیچ گونه ماده اضافی مانند قارچ تیوباسیلوس و یا بنتونیت و….
  • حلالیت ۱۰۰% درون آب در زمان ترکیب شدن و پخش شوندگی به صورت یکنواخت بر روی برگ ها در زمان محلول پاشی
  • بر خلاف گوگردهای دیگر که فقط عنصر سولفور را دارند عناصر پتاسیم و فسفر و نیتروژن و کربن را نیز به همراه دارد که این باعث افزایش عملکرد آن خواهد شد.
  • تاثیر گذاری سریع و قابلیت ترکیب با کودهای NPK و هیومیک و ……..
  • گوگرد آن فراوری و تصفیه شده است که دارای کمترین املاح می باشد.
  • میزان گوگرد ۲۰% است که بسیار متعادل است و باعث بر هم زدن تعادل خاک نمی شود.

 

آیا می دانید که:

گوگردهای پودری پتروشیمی و یا پالایشگاهی بر خلاف ظاهر زیبا و رنگ زرد قشنگی که دارند زمانی که داخل قرار می گیرند به خوبی تجزیه نمی شوند و همان گونه باقی خواهند ماند.

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اسید اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که بیشترین بازدید را توسط کاربران داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع :

طریقه مصرف کود هیومیک:

قیمت کود بایوجمی:

چه کودی برای افزایش نتاژ یونجه مناسب است؟

قیمت گوگرد مایع آلی:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما