پیش گیری از آفات با محلول گوگرد مایع

پیش گیری از آفات با محلول گوگرد مایع

محلول گوگرد مایع یک پیشنهاد برای پیش گیری از آفات در باغ و مزرعه شما می باشد.پیش گیری بهترین روش برای درمان است زیرا قبل از آنکه باغ و مزرعه شما به بیماری و یا آفات مبتلا شود بهتر است پیشگیری لازم را انجام دهید.استفاده از سموم کشاورزی هم آفات و هم باکترها و موجودات میکروبی مفید در خاک را از بین میبرد. از طرفی نیز باعث ضعیف شدن درختان و نا سالم بودن محصول می شود. کودهای شیمیایی خود عامل مرگ خاموش درختان و همچنین افزایش آفات در سالهای آینده خواهد شد.

پیش گیری بهتر از درمان :

معمولا کشاورزان با مشاهده علائم بیماری و یا حشرات اقدام به سم پاشی می کنند.این کار برای جلوگیری از خسارت به محصول و باغ می باشد.سم پاشی شاید به از بین رفتن آفات کمک نماید اما مطمئنا بر روی سلامت درخت و محصول نیز آسیب وارد خواهد کرد.مرگ خاموش درختان به دلیل افزایش بی رویه سموم کشاورزی می باشد و از طرفی نیز نمی توان سم پاشی انجام ندهیم.یکی از محلول های که در این مشکل به شما کمک خواهد کرد محلول گوگرد مایع ارگانیک می باشد.که هم دفع کننده و از بین برنده  آفات و هم یک  عنصر غذایی محسوب می شود.

 

دفع آفات با محلول گوگرد مایع:

ش گیری از آفات با محلول گوگرد مایع

دفع آفات در کنار کود دهی یکی از مهمترین فعالیت های مراقبتی کشاورزان می باشد. شما ممکن است که کود گوگرد آلی مایع را به عنوان یک کود برای باردهی بیشتر درختان مصرف کنید که در کنار آن گوگرد کنترل و دفع آفات مانند سیاهک،سفیدک،کنه ها،حشرات،رنگ زرد را دفع و از بین می برد.گوگرد به صورت طبیعی به عنوان یک سپر دفاعی از درختان و محصولات شما مراقبت خواهد کرد.

زمانی که شما گوگرد آلی را برای محلول پاشی مصرف می کنید.به غیر از دفع آفات یک لایه محافظ  روی محصول ایجاد کرده و در سرما از ورود سرما از طریق پوست محصول جلوگیری می کند و در تابستان از تبخیر آب محصول در برابر تابش آفتاب جلوگیری می کند.

نه تنها برای محصولات و درختان به صورت مستقیم مورد مصرف قرار می گیرد بلکه برای به عنوان یک پا کننده قوی برای کودهای دامی و حیوانی بسیار مفید است.مثلا ما برای دوستانی که از کودهای دامی برای چالکود استفاده می کنند.توصیه می کنیم گوگرد مایع آلی ارگانیک نیز استفاده کنند که هم تامین عنصر گوگرد و مواد آلی را داشته باشند و هم آنکه گوگرد باعث از بین رفتن قارچ ها و حشرات داخل کودهای دامی می گردد.زیرا در صورت وجود قارچ و بیماری در کودهای دامی شما با دستان خود باغتان را آلوده کرده اید.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل:

قیمت کود آلی بایوجمی

طریقه مصرف هیومیک اسید:

 

[njwa_button id=”4789″]

تماس با ما