چرا گوگرد مایع اصفهان بخریم؟

چرا گوگرد مایع اصفهان بخریم؟

گوگرد مایع اصفهان به دلیل عملکرد بسیار خوب و تاثیر گذاری قابل قبول توانسته است که در بین کشاورزان جایگاه خوبی را کسب نمایید.آیا هر گوگرد مایعی که صرفاً در اصفهان است دارای کیفیت بالایی می باشد.گوگرد مایعی که ما در مورد آن صحبت می کنیم تنها در یک شرکت تولید می شود و گروه پرسان در حوزه فروش آن به صورت مستقیم اقدام می کند. گوگرد مایع ارگانیک که دارای مواد آلی و ریز مغذی های مفید برای گیاه و خاک می باشد. برای آشنایی بیشتر با گوگرد مایع اصفهان با ما تا پایان همراه باشید.

چرا گوگرد مایع اصفهان بخریم؟

کدام گوگرد را خریداری کنیم؟

همیشه در بین کشاورزان این مسئله وجود دارد که گوگردهای معدنی و یا گوگردهای پتروشیمی را استفاده نمایند. توصیه می کنم تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را حنما مطالعه نمایید. تا در هنگام خرید انتخاب گوگرد با کیفیتی را داشته باشید.اما گوگرد که برای کشاورزی باید در نظر بگیریم بهتر است دارای شرایط باشد که برای همه کودها  در صورت کلی نیز همین موارد در نظر گرفته می شود.

  1. عناصر آنها باید فراوری و غنی سازی شده باشد تا عملیات جذب بهتر صورت بگیرد.همانند کودهای دامی که آنها را کمپوست می کنند تا برای مصرف آماده سازی شود.عناصر نیز باید برای مصرف گیاه آماده شوند.
  2. میزان درصد عناصر آنها کاملا دارای توازن باشد. همان گونه که کاهش یک عنصر باعث ایجاد مشکل خواهد کرد افزایش آن باعث اختلال خواهد شد.زیرا در صورت که یک عنصر بیش از حد مجاز باشد می تواند بروی عملکرد و جذب عناصر دیگر ایجاد مشکل نمایید.
  3. بهتر است دارای مواد آلی باشد. آزمایشات نشان می دهد که خاک های کشور ما فاقد مواد آلی مورد نیاز می باشند. این مواد را باعث حاصل خیزی خاک و بهبود ساختار خاک خواهد شد. برخی از خاک به دلیل املاحی که دارند باعث عدم جذب کودها می شوند.
  4. و در آخر و مهم ترین نکته اینکه گوگرد ما از مواد معدنی و ارگانیک باشد.

 

ویژگی گوگرد مایع اصفهان:

گوگرد مایع اصفهان یک گوگرد کاملا ارگانیک می باشد. یعنی درصد عناصر به صورتی می باشد که باعث مسمومیت گیاه نمی شود. این گوگرد با ترکیباتی که دارد به عنوان یک کود در نظر گرفته می شود.در ترکیب این کود مواد آلی مانند نیتروژن آلی و کربن آلی و گوگرد آلی وجود دارد.

این ترکیبات باعث شده که مزایایی از قبیل افزایش باردهی، دفع آفات ، اصلاح ساختار خاک های آهکی و شور و قلیایی وکمک به جذب بهتر عناصر دیگر را دشته باشد. اینها بخش از ویژگی های این کود می باشد. برای آشنایی بیشتر مزایایی گوگرد مایع ارگانیک را مطالعه نمایید.

 

چرا گوگرد مایع اصفهان بخریم؟

حتی اگر شما تمایل به  استفاده از کودهای دامی و حیوانی هستید بسیار توصیه شده که برای گند زدایی و از بین بردن قارچها و آفات آن حتما از گوگرد مایع ارگانیک اصفهان استفاده نمایید.زیرا کودهای حیوانی باید به خوبی گند زدایی شده باشند در غیر این صورت مزرعه شما دچار آفات و قارچ های ناشی از کود حیوانی خواهد شد.

به جرات می توان گفت گوگرد مایع اصفهان قابل مقایسه با هیچ گوگردی دیگری نمی باشد.خوشبختانه رضایت کشاورزان در خصوص عملکرد مصرف این کود بالای ۹۵ درصد می باشد. گوگرد مایع اصفهان را طریق گروه بازرگانی پرسان مستقیم و به قیمت کارخانه به بازار ارائه می شود.برای خرید گوگرد مایع اصفهان با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع :

ویژگی کود آهن کلاستری:

تاثیر کود هیومیک در کشاورزی: