گوگرد مایع با قیمت مناسب برای کشاورزی

گوگرد مایع با قیمت مناسب برای کشاورزی

گوگرد مایع با قیمت مناسب و کیفیت خوب شاید یکی از دغدغه های کشاورزان می باشد.با وجود انواع کودهای گوگردی در بازار انتخاب شاید کمی سخت باشد.برای کشاورزانی که نمی خواهند هزینه زیادی پرداخت کنند و فقط نیاز به عنصر سولفور( گوگرد) دارند گوگرد مایع سوسپانسیون با ترکیب ۵% کلسیم مناسب می باشد.گوگردهای سوسپانسیون نوعی از گوگرد می باشند که دارای ذرات و یون های بزرگ تری هستند.این محصول در گالن های ۵ و ۱۰ و ۲۰ لیتری به قیمت متفاوت قابل عرضه می باشد.

 

گوگرد مایع با قیمت مناسب:

برای خرید گوگرد مایع با قیمت مناسب  باید مواردی مانند فرم عناصر و میزان درصد و میزان ناخالصی آن باید بررسی کرد.صرف قیمت پایین تر را نمی توان قیمت مناسب در نظر گرفت.قطعا هر چقدر عناصر بیشتر در ترکیب گوگرد ما وجود داشته باشد قیمت بالا تری خواهد داشت.و از طرفی نیز زمان بیشتری برای تولید آن صرف خواهد شد.زیرا ترکیب این عناصر به صورت پیوند یونی و نگه داشتن آنها در حد متعادل کمی دشوار می باشد.گوگرد مایع سوسپانسیون چون فقط دارای عنصر گوگرد و کلسیم است قطعا قیمت مناسبی را دارد.اما همچنان کیفیت آن نیز حفظ شده است.همه عناصر غذایی و معدنی دارای برخی از عناصر غیر مفید نیز هستند که باید در فرایند تولید این عناصر را کاهش دهیم.

قیمت گوگرد مایع سوسپانسیون در گالن های ۵ و ۱۰ و ۲۰ لیتری به شرح زیر می باشد که با توجه به میزان خرید تخفیفات نیز لحاظ خواهد شد.برای سفارش و استعلام قیمت از طریق شماره گزینه وات ساپ در همین صحفه با کارشناس فروش ما ارتباط بر قرار نمایید.

  • گوگرد مایع ۲۰ لیتری سوسپانسیون ۵۴۰ هزار تومان
  • گوگرد مایع ۱۰ لیتری سوسپانسیون ۲۸۰ هزار تومان
  • گوگرد مایع ۵ لیتری سوسپانسیون ۱۵۵ هزار تومان

 

مهمترین موضوع در هر نوع کود کشاورزی قابلیت جذب آن می باشد که فرم آن باید به نحوص باشد که توسط ریشه جذب شود.در غیر این صورت نتیجه مطلوب حاصل نمی شود.

 

گوگرد مایع سوسپانسیون:

این نوع گوگرد مایع تمام شرایط مناسب برای مصارف کشاورزی را دارا می باشد.و به خوبی با آب ترکیب شده و قابلیت جذب خوبی نیز دارد.میزان درصد گوگرد آن نیز متعادل بوده و بین ۲۰ الی ۲۵ درصد قرار دارد.این گوگرد به فرم سولفات است و به خوبی نیز توسط ریشه جذب خواهد شد.یکی از دلایلی که کلسیم در آن اضافه شده این است که کلسیم معمولا یک عنصر با قابلیت جذب کم است و مخصوصا که در اکثر خاک های کشاورزی ما به دلیل آهک و شوری خاک جذب عناصر به خوبی انجام نمی شود.با پیوند یونی میان کلسیم و گوگرد و کاهش آهک احتمال جذب کلسیم نیز افزایش می یابد.

یکی از مزایایی گوگرد مایع نسبت به گوگردهای پودری تحت کنترل و مشخص بودن  احتمال تاثیر گذاری آنها می باشد.گوگردهای پودری  معدنی بازه بین ۲۰ الی ۳۰ روز برای جذب باید در نظر گرفت.

 

طریقه مصرف گوگرد مایع سوسپانسیون:

این گوگرد مایع هم به روش آبیاری و هم به روش محلول پاشی برای دفع آفات قابل استفاده خواهد بود.معمولا برای مصارف آبیاری به ازای هر هکتار ۲۰ لیتر و برای باغات به ازای هر ۲۰۰ درخت ۲۰ نیز می توان استفاده کرد.برای محلول پاشی به میزان ۵ در ۱۰۰۰ با آب ترکیب کرده و مورد مصرف قرار دهید.سعی نمایید بین زمان محلول پاشی و آبیاری فاصله ۲۰ روزه داشته باشد.بهترین روش مصرف گوگرد مایع از طریق آبیاری و تزریق داخل خاک می باشد که از طریق ریشه جذب شود.روش محلول پاشی فقط برای دفع آفات و یا مزارع کشت دیم استفاده می شود.

 

آیا می دانید که:

که استفاده از گوگردهای با درصد های بالا  مثلا ۴۰ یا ۶۰ درصد هیچ تاثیر بالاتر و بیشتری ندارند زیرا گیاه بر اساس میزان نیاز خود عناصر را دریافت می نماید.

 

برای خرید گوگرد مایع آلی و هیومیک اصل و کود دامی بایوجمی از طریق وات ساپ اقدام نمایید.همکاران ما آماده پاسخگوی به سوالات شما هستند.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

قیمت گوگرد مایع آلی:

بهترین زمان مصرف کلسیم برای درختان:

بهترین زمان هرس درختان:

۵ عامل ریزش گل و میوه:

دلیل ترک خوردگی میوه و را مقابله با آن:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *