گوگرد مایع برای نارنگی جهت افزایش باردهی و دفع آفات

گوگرد مایع برای نارنگی جهت افزایش باردهی و دفع آفات

گوگرد مایع برای نارنگی علاوه بر افزایش توان باردهی درختان شما به پیش گیری و کنترل بیماری های قارچی و آفات و اصلاح ساختار خاک و کاهش ph نیز کمک خواهد کرد.قطعا شما برای افزایش باردهی ممکن است از کودهای دامی و کود آلی بایوجمی و یا کود های npk نیز استفاده نمایید.اما در کنار این کودها اگر می خواهید درختان شما با ظرفیت کامل تری به بار بنشینند.و از نظر کیفیت و سلامت در سطح بالاتری از باغات دیگر باشد از گوگرد مایع برای نارنگی استفاده نمایید.در ادامه در خصوص این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

ترکیبات گوگرد مایع آلی:

گوگرد مایع آلی هم از نظر ترکیبات و هم از نظر عملکرد به مراتب بالاتر از گوگردهای مایع معمولی است. در این مایع گوگردی به غیر از عنصر غدایی گوگرد مواد غذایی دیگری مثل (فسفر، پتاسیم، کربن، نیتروژن، آهن، روی، مس و منگنز) نیز وجود دارد.و با این ترکیب از حالت تک عنصری خارج شده و در گروه کودها قرار دارد.از این رو به آن گوگرد مایع آلی سه کاره گفته می شود.زیرا در سه بخش مهم کشاورزی به شما کمک زیادی خواهد کرد.این گوگرد یک گوگرد معدنی می باشد که ناخالصی آن تصفیه شده و دارای کمترین املاح و ناخالصی است.می توان گفت بهترین گوگرد مایع برای مصارف کشاورزی را در اختیار خواهید داشت.

 

مزیت های مصرف گوگرد مایع برای نارنگی:

گوگرد مایع برای نارنگی جهت افزایش باردهی و دفع آفات

گوگرد یک عنصر غذایی است که حتما باید به شکل سولفور SO4 مصرف شود. تا مشکلات جذب را نداشته باشد.گوگردهای پتروشیمی به دلیل پایه مواد نفتی مشکل جذب و آلودگی خاک را دارند.پس قبل از استفاده گوگرد مایع برای نارنگی حتما از نوع و ترکیبات آن اطمینان حاصل نمایید.در اینجا چند مزیت گوگرد مایع را برای شما بیان خواهیم کرد.

  • گوگرد عامل افزایش تولید پروتئین در درختان است.با افزایش میزان پروتئین درخت  و گیاهان علاوه بر تقویت آنها مقاومت در برابر سرما و کم آبی و امراض نیز افزایش می یابد.
  • افزایش ۲۳ % باردهی و کیفیت محصول از نظر رنگ و اندازه
  • اصلاح ساختار خاک های آهکی و یا شور و یادارای  ph بالا که خود از جذب عناصر ممانعت می کنند.با مصرف گوگرد درصد جذب عناصر را افزایش خواهید داد.
  • با محلول پاشی گوگرد مایع برای نارنگی هم دفع آفات  مانند کنه ها،شپشک ها، مگس مینور،پروانه برگ خوار، و هم از بیماری های قارچی لکه قهوه ای،نماتد،شانکر، و اسکب را پیشگیری خواهید کرد.مزیت دیگر محلول پاشی این است که با انجام آن یک لایه محافظ بر روی میوه ها تشکیل شده و در گرما تبخیر آب میوه از طریق روزنه های پوستی و در سرما از سرمازدگی میوه از طریق پوست را کاهش می دهد.

محلول پاشی گوگرد مایع یک روش پیشگیرانه برای دفع آفات و کنترا بیماری قارچی است که کاهش مصرف سم را در پی خواهد داشت.و باید قبل از ورود بیماری و آفات اقدام شود.

 

طریقه مصرف :

مصرف گوگرد مایع برای نارنگی به ازای هر هکتار و یا هر ۲۰۰ عدد درخت ۲۰ لیتر کفایت خواهد کرد.برای مصرف محلول پاشی نیز برای هر ۱۰۰ لیتر آب ۰٫۵ لیتر گوگرد استفاده کنید.به دلیل آنکه این گوگرد یک حلال کامل در آب هست.نیازی به استفاده مواد و یا دستگاه خاصی برای ترکیب آن با آب نیاز نمی باشد.بهترین زمان مصرف سه مرحله می باشد. در موقع جوانه زنی، و قبل از گل دهی و صفتی دانه می توانید استفاده نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

قیمت گوگرد مایع آلی:

قیمت اسید هیومیک اصل :

طریقه مصرف اسید هیومیک:

تاثیر اسید هیومیک در کشاورزی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما