گوگرد مایع مرغوب از کجا بخریم؟

گوگرد مایع درجه مرغوب از کجا بخریم؟ کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب می باشد؟ گوگرد مایع اصل یا همان گوگرد مایع آلی که به صورت ارگانیک شده باشد بهترین نوع گوگرد برای کشاورزی می باشد.در بسیاری از موارد استفاده از گوگردهای مایع نه تنها مزیتی ندارد بلکه باعث آسیب و گیاه سوزی نیز می شود. البته این موضوع در همه کودها نیز وجود دارد.زیرا این نوع از گوگردها دارای ناخالصی ها و میزان درصد عناصر و آنالیز آنها کنترل شده نمی باشد و در واقع تقلبی محسوب می شوند.برای شناسایی گوگرد مایع  مرغوب ارگانیک ابن مقاله را مطالعه نمایید.

 

گوگرد مایع آلی ارگانیک:

این نوع گوگرد که به عنوان یک کود کشاورزی شناخته شده است  و میتوان گفت برای کشاورزی مناسب است.از نظر ساختار و ترکیبات بسیار متفاوت از گوگرد های مایع شیمیایی و گوگرد های مایع و یا گرانولی پتروشیمی می باشد.گوگردهای پتروشیمی و شیمیایی فقط از نظر نام شبیه به گوگرد مایع ارگانیک می باشند. استفاده گوگرد مایع شیمیایی و پتروشیمی بیشار مصارف صنعتی دارد و چون نسبت به گوکرد مایع ارگانیک قیمت پایین تری دارند کشاورزان اقدام به مصرف آنها می نمایند.برای آشنایی بیشتر با تفاوت گوگرد مایع ارگانیگ با شیمیایی حتما این مقلاه را مشاهده نمایید.

 

ویژگی گوگرد مایع مرغوب:

گوگرد مایع مرغوب دارای ویژگی های باید باشد که در هنگام خرید نیاز است که آنها را در نظر بگیریم. زیرا صرفا با نام اینکه گوگرد مایع ارگانیک است نمی توان اکتفا کرد و گوگرد های تقلبی در بازار بسیار زیاد می باشد.چند آیتم را برای آنکه یک گوگرد مایع مرغوب باشد باید مورد توجه قرار دهیم که به شرح زیر می باشد.

  1. مواد پایه و اصلی آن از گوگرد معدنی می باشد.
  2. نیتروژن و کربن آلی و اسید آمینه ها را در ترکیب خود دارد.و یک کود کامل است
  3. میزان درصد عناصر آن دارای توازن و کاملا ارگانیک می باشد.
  4. برای جذب بهتر عناصر آن فراوری شده است.
  5. هیچ گونه سوزندگی و یا اثرات مخرب بر روی محصول و خاک ندارد.

حتما برای آشنایی بیشتر تفاوت گوگرد مایع ارگانیک با شیمیایی را مطالعه نمایید.

خرید گوگرد مایع مرغوب:

بسیاری از افراد سود جو با عنوان نمودن این مطلب که گوگرد ها هیچ فرقی ندارند و هر چه میزان درصد آن بیشتر باشد کیفیت بهتری دارد اقدام به فروش گوگردهای شیمیایی و پتروشیمی و با درصد های کنترل نشده می نمایند. در صورت مصرف این نوع گوگردها که معمولا با میزان کم توصیه می شود به از بین بردن میکرو ارگانیسم های طبیعی خاک زمین خود کمک خواهید کرد به بعد مدتی باعث بروز آفات بیشتر خواهد شد.مزایای گوگرد مایع ارگانیک باعث شده که این محصول در سبد خرید بیشتر کشاورزان قرار بگیرد.

 

مطالب پیشنهادی:

مطالبی که توسط کاربران بیشترین بازدید را داشته است.

طریقه مصرف گوگرد مایع:

طریقه مصرف کود آهن آلی:

طریقه مصرف کود هیومیک:

تماس با ما